Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

୧୬ମାସ ହେଲା ଝିଅକୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ବାପା-ମା’ ନୟାନ୍ତ, ମୃତ କି ଜୀବିତ ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

19/10/2020 at 5:01 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୧୯।୧୦: ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ଝିଅ ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଛି ଯେ ପ୍ରାୟ ୧୬ ମାସ ହେବ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନି । ଝିଅ ନିଖୋଜ ହେବା ଜାଣିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପୋଲିସ ଚୁପ୍ ବସିଛି । ପୋଲିସର ନିଷ୍କ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ ବାପା-ମା’ ଏସପିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆର୍କଷଣ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଏସପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଝିଅର କୌଣସି ଖୋଜ ଖବର ପାଇନି ପୋଲିସ । ନିରାଶ ବାପା-ମା’ ଓ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଏସଡିପିଓଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଝିଅ ଜୀବିତ କି ମୃତ ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନା ନରଦା ଗ୍ରାମର ଚିନ୍ତାମଣି ପଲ୍ଲେଇଙ୍କ ଝିଅ ରଶ୍ମିତା ଗତ ୨୦୧୯ ମସିହା ଜୁନ୍ ୩୦ ତାରିଖରେ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଆଉ ଫେରିନାହାନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଝିଅ ସାବାଳିକା ହୋଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିପାରିବନାହିଁ ବୋଲି  ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛି ।

ଝିଅକୁ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ନେଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ କେଉଁଠାରେ ରଖିଛି ତାହା ପ୍ରକାଶ କରୁନଥିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ନାନା ପ୍ରକାର ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଣି ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହ ଝିଅର ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଏସଡିପିଓଙ୍କ ନିକଟରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦାବି ରଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts