Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ମା’ ସମ୍ମୁଖରେ ଝିଅକୁ ଅସଦାଚରଣ ଉଦ୍ୟମ

17/12/2018 at 10:59 AM

ବାରଙ୍ଗ ୧୭|୧୨:  ମା’ ସମ୍ମୁଖରେ ଝିଅକୁ ଏସଦାଚରଣ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠ ଚନ୍ଦକା ତାନା ଛତାବର ଅଞ୍ଚଳରେ । ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅସଦାଚାରଣ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି । ମା’ ଏବଂ ଝିଅ ମିଶି ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାର ସହ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କରିନେଇଥିଲେ । ତେବେ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ଗଛରେ ବାନ୍ଧିବା ସହ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ପିଟିଥିଲେ । ମା ଏବଂ ଝିଅ ମର୍ଣ୍ଣିଂ ଓ୍ବାକ୍ ରେ ଯିବାବେଳେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସାକାଳୁ ଛତାବର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଯବାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଝିଅ ମର୍ଣ୍ଣିଂ ଓ୍ବାକ୍ ରେ ଯାଇଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ବାଇକ୍ ରେ ଯାଉଥିବା ୩ଜଣ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ମା ଓ ଝିଅ ୩ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କରିନେଇଥିଲେ । ପାଟି କରିବାର ଶୁଣି ଗାଁ ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଚାଲିଆସିଥିଲେ । ଫଳରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ପିଟିଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାରେ ଅଚକ ରଖିଥିଲା । ଅଟକ ଯୁବକଙ୍କ ଅଭିଭାବକମାନେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ମା ଓ ଝିଅଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ପରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଇଛି ।

   Related Posts