Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ବାପାର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଝିଅ ଅଟକ

27/07/2018 at 1:16 PM

ଗୋଆରେ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ବାପାର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମା’ଛେଉଣ୍ଡ ନାବାଳିକା ଝିଅ ଓ ଝିଆରୀ ଅଟକ । ନାବାଳିକା ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଦାଦନ ସର୍ଦ୍ଦାର ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିବା ଅଭିଯେ।ଗ । କଳାହାଣ୍ଡି ଜୁନାଗଡ କେଲିଆ ଗାଁ ମୁକୁନ୍ଦ ହଂସ ସ୍ଥାନୀୟ ଦାଦନ ଦଲାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଗୋଆରେ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ମୁକୁନ୍ଦଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ନାବାଳିକା ଝିଅ ଓ ନାବାଳିକା ଝିଆରୀ ମଧ୍ୟ ଗୋଆ ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଗତ ୨୨ତାରିଖରେ ମୁକୁନ୍ଦଙ୍କ ହଠାତ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ଯେ।ଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହେ।ଇଥିଲା । ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ମୁକୁନ୍ଦଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆଣିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ଥିଲେ ପରିବାର । ଶେଷରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଦାହ କରିଦିଆଯାଇଛି । ସେପଟେ ୨ ନାବାଳିକା ଝିଅ ଓ ଝିଆରୀ ଗେ।ଆରେ ଅଟକ ଅଛନ୍ତି । ମୁକୁନ୍ଦ ହଂସ ନେଇଥିବା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କଲେ ହିଁ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଣାଯିବ ବେ।ଲି ପରିବାର ଲେ।କଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଛି ଦଲାଲ । ଏନେଇ ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଶ୍ରମ ନିରୀକ୍ଷକ ଓ ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ ପରାମର୍ଶଦାତା କେଲିଆ ଗାଁକୁ ଯାଇ ସମସ୍ୟାନେଇ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି । ୨ନାବାଳିକାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେ।ଇଛି ।

   Related Posts