Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଘରୁ ତଡିଦେଲା ବୋହୂ ! ରାତିସାରା ଓଦା ସରସର ହୋଇ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଢାରେ ବସିଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ

21/05/2020 at 12:53 PM

ଯାଜପୁର ୨୧।୫: ବୃଦ୍ଧ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ଘରୁ ତଡିଦେଲେ ବୋହୂ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋରେଇ ଥାନା ରଗଡି ଛକରେ । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବାତ୍ୟାର ଆଗମନକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାଘାଟ ଶୂନଶାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ରାସ୍ତାଘାଟ । ବର୍ଷା ପବନରେ କେହି ଘରୁ ପଦାକୁ ବାହାରୁନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାତି ସାରା ବର୍ଷାରେ ତିନ୍ତି ରାତି କାଟିଥିଲେ ଜଣେ ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧ ।

ସଂପୃକ୍ତ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପୁଅ ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଥିବାବେଳେ ବୋହୂ ପାଖରେ ତିନି ମାସ ଧରି ରହି ଆସୁଥିଲେ । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୋହୂ ଘରୁ ତଡିଦେବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ୫ କିଲୋମିଟର ଚାଲି ଚାଲି ଆସି ଶୂନଶାନ ବଜାରରେ ଥିବା ଏକ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଢାରେ ଅଖିଆ ଅପିଆ ପଡିରହିଥିଲେ। ପ୍ରବଳ ପବନରେ ଦେହ ଥରି ଯାଉଥିବାବେଳେ ରାତିସାରା ମଶା ବାଡେଇ ବାଡେଇ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଢାରେ ମୁଣ୍ଡ ଗୁଞ୍ଜିଥିବାବେଳେ ଓଦା ଲୁଗାରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କର ରାତି ପାହିଥିଲା । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋରେଇ ଥାନା ରଗଡି ଛକରେ ।

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ପୁଲିଗଡିଆ ଗ୍ରାମରୁ ଗତକାଲି ଛୋଟା ଗୋଡରେ ଦୀର୍ଘ ୫ କିଲୋମିଟର ଚାଲି ଚାଲି ଆସି ରଗଡି ଛକରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ନିଜ ଘର ତଳଗଡ ପଞ୍ଚାୟତର କଣ୍ଟାଝରୀ ଗ୍ରାମକୁ ଫେରିପାରିନଥିଲେ । ଫଳରେ ବଜାରରେ କେହି ନଥିବାରୁ ଏକ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଢାରେ ରାତିସାରା ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ।

କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କୁ ପିଣ୍ଢାରେ ବସିରହିଥିବା ଦେଖି ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ କୋରେଇ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସମ୍ପତ୍ତି ଲୋଭରେ ବୃଦ୍ଧ ବାପାଙ୍କୁ ପୁଅ ବୋହୂ ଅବହେଳା କରୁଥିବା ପ୍ରତାପ କହିଥିବାବେଳେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଜଣାଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ କୋରେଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତଳଗଡରେ ଛାଡିଛନ୍ତି ।

   Related Posts