Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଶି ଝିଅକୁ ଫଶାଇବା ପାଇବା ପାଇଁ ରଚିଥିଲେ ମିଛ ଲୁଟ ଓ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନାଟକ, ପୋଲିସ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବା ସହ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ କଲା ଗିରଫ…

3/08/2019 at 12:59 PM

ବୁଲନ୍ଦସହର ୩/୮: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୁଲନ୍ଦସହରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ନୂଆ ଦିଗ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ମାଆ ନିଜ ଝିଅକୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ନିଜେ ହିଁ ରଚିଥିଲା । ଏଥିରେ ତା’ର ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ୍ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

୨ଦିନ ତଳେ ବୁଲନ୍ଦସହରର ସ୍ୟାନା କୋତଓ୍ବାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରକୁ କେତେକ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପଶିଥିଲେ। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଘରେ ପଶି ଲୁଟ କରିବା ସମୟରେ ଘରେ ରହୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୋଲିସ୍ ପୀଡ଼ିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇ ଜୋରଦାର ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା । ପଚରା ଉଚରାବେଳେ  ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ଲୁଟ ଏକ ନାଟକ ଥିଲା ବୋଲି ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଜାଣିବାପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଲୁଟ ଓ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମର ନାଟକ ରଚନା କରିଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଝିଅ ଅନ୍ୟ ଜାତିର ଯୁବକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମାଆ ବାପା ନିଜ ଝିଅଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇବା ପାଇଁ ନକଲି ଲୁଟ ଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲେ। ପୋଲିସ କହିବାନୁସାରେ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ଅଦାଲତରେ ଏମାନଙ୍କ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବା ପରେ ଜେଲ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି ।  

   Related Posts