Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||
  • ବଡବିଲ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛନ୍ତି ୧୧ଟିକିଆ ହାତୀ ପଲ
  • ||
  • ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍ : ‘ପିଜ୍ଜା ହଟ୍’ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିବା ଫ୍ରାଙ୍କ୍ କାର୍ନିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଡେଟିଂ, ସେକ୍ସ ଅପହରଣ ଘଟଣା-ଗିରଫ ଯୁବକଙ୍କ ମାଆ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଦେଲେ ଧାରଣା

14/01/2020 at 5:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪।୦୧ – ଡେଟିଂ, ସେକ୍ସ ଓ ପରେ ଅପହରଣ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ଯୁବକଙ୍କ ମାଆ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ସେ ଇଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୁଅ ଅପହରଣ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ପକ୍ଷପାତିତା କରିଛି । କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ନ ଥାଇ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ସେପଟେ ଯୁବତୀ ଜଣକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଥ୍ୟ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଏ ଘଟଣାରେ ପକ୍ଷପତିତା କରୁଥିବା ନେଇ କିଛି ସାମଜିକ ସଂଗଠନ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ  ଡେଟିଂ ଆପ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ବନ୍ଧୁତା ବ୍ଲାକ ମେଲିଂ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା । ଏବେ ପୁଣି ନୂଆ ମୋଡ । ବ୍ୟାଙ୍କ ଡିଏମ୍‌ ସପନୀଲ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ରମଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ । ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ପୁର ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ମହିଳା ଅଧ୍ୟାପିକା ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ବ୍ୟାଙ୍କ ଡିଏମ୍‌ଙ୍କୁ ପୁଲିସ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୁଲିସ ପଚରା ଉଚରା କରି ଛାଡି ଦେଇଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଡିଏମ୍‌ଙ୍କ ନାମରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଅସଦାଚରଣ ଧାରା ଲାଗିଛି । ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳଧାରା ୩୭୬ ଓ ୩୨୮ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ପୁଲିସ୍‌ ୩ ଦିନ ଧରି ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଥିଲା । ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା କରୁଥିଲା । ଘଟଣା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡି଼ଥିଲା ଯେ, ଏଭଳି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣାରେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଡିଏମ୍‍ ଓ ଅଧ୍ୟାପିକା ଯୁବତୀ ଉଭୟଙ୍କ ଭୁଲ୍‍ ରହିଛି । ସୁନିଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦର୍ଶାଇଛି । ରବିବାର ସୁନିଲ ଏବଂ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀମାଇନା କରାଯାଇଛି । ସମସ୍ତ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।

ସୂଚନାଥାଉକି କିଣ୍ଡର ଆପରେ ଡେଟିଂ ପରେ ଚିନ୍ମୟୀ ଓ ସୁନିଲ ସାଙ୍ଗ ବନିଥିଲେ । ଏକାଠି ରୁମ୍‌ରେ ସମୟ ବିତାଇଥିଲେ। ଶାରିରୀକ ସର୍ମ୍ପକ ସ୍ଥାପନ ସମୟରେ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନକୁ ନେଇ ଚିନ୍ମୟୀ ଡିଲିଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ସୁନିଲକୁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ସେ ଡିଲିଟ୍‌ କରିନଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅପହରଣକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୁନିଲଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ ଚିନ୍ମୟୀ । ତାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍‌ କାର୍ଡରୁ ଟଙ୍କା ସରିବା ପରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସୁନିଲଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ଚିନ୍ମୟୀ । ସୁନିଲ ଓ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ପୁଲିସ । ଅନ୍ୟପଟେ ନିଶା ଦେଇ ସୁନିଲ ବଳାତ୍କାରର ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଚିନ୍ମୟୀ

   Related Posts