Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ କରାଇଦେବ କହି ଟଙ୍କା ନେବା ବେଳେ ଲାଞ୍ଚୁଆ କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍ ଅପରେଟର୍‌ ଗିରଫ…

9/01/2020 at 6:13 PM

ଭଦ୍ରକ୯/୧: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗର ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର୍‌ ପ୍ରିୟବ୍ରତ ପଣ୍ଡା। ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଡିଭିଜନର ଲାଞ୍ଚୁଆ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଅପରେଟର୍‌ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଡିଭିଜନର ଜଣେ ଲାଞ୍ଚୁଆ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଅପରେଟର ପ୍ରିୟବ୍ରତ ପଣ୍ଡା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍‌ସ ଜାଲରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ସାଳନ୍ଦୀ ନଦୀ ବନ୍ଧ ନିକଟରୁ ତୁମ୍ବାପଦି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ସିସି ରୋଡ଼ କାମ ହୋଇଛି ।

ତେଣୁ ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ କରାଇଦେବ କହି ପ୍ରିୟବ୍ରତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ମାଗିଥିଲେ । ଟଙ୍କା  ନ ଦେଲେ ବିଲ୍ ପାସ୍ ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରିୟବ୍ରତ କହିଥିଲା। ଏହାପରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଜିଲାନ୍ସର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଆଜି ଯୋଜନା ମୁତାବକ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ  ପ୍ରିୟବ୍ରତକୁ ଦେବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲେ। ଏହା ସହ ପ୍ରିୟବ୍ରତଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଓ ଭଦ୍ରକ ମହୁଦା ବାସଭବନରେ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି ।

   Related Posts