Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ବାରିପଦା ସମାବେଶକୁ ଆସିଲେନି ବୈଜୟନ୍ତ: ଦାମ କହିଲେ ବାଘ ଛାଲ ଘୋଡେଇ ହେଇକି ଗଧିଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଡରେଇଲା ଭଳି ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରବଞ୍ଚନା କରୁଛନ୍ତି ନବୀନ

21/10/2018 at 5:16 PM

ବାରିପଦା ୨୧/୧୦ : ଆଜି ବାରିପଦା ଆସିଥିଲେ ଡ. ଦାମୋଦର ରାଉତ ଓ ଜଜ୍ଞେଶ୍ୱର ବାବୁ । ସହର ସାରା ମ‍ାଳମାଳ ହୋଡିଂ, ପ୍ରଚାର ଗାଡି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏବେ ଜିଲ୍ଲା ରାଜନୀତି ମାହୋଲ ଏକ ପ୍ରକାର ସରଗରମ ହୋଇଉଠିଛି । ମୟୁରଭଞ୍ଜ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶରେ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ବସିଥାନ୍ତେ ଦାମ- ବୈଜୟନ୍ତ । ହେଲେ ଆସି ନଥିଲେ ବୈଜୟନ୍ତ । ଦାମଙ୍କୁ ପାଲବଣି ଠାରୁ ଏକ ବିରାଟ ବାଇକ୍ ରାଲି ସହିତ ସ୍ୱାଗତ କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଛଉପଡିଆକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ବିଜେଡି ଶାସନ କାଳରେ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଦୁର୍ନୀତି ଓ ଘୋଟାଲାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିବା ଏହି ସମାବେଶର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା । ଆଜି ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଜନ ସମାବେଶ ୨ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମାବେଶକୁ ନେଇ ଶାସକ କିମ୍ବ ବିରୋଧୀ ଦଳର ମୁଖପତ୍ର ମାନେ କିନ୍ତୁ ମୁହଁ ଖୋଲିବାକୁ ନାରାଜ । ତେବେ ଏହା କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ସଭା ନୁହେଁ ବରଂ ଦୂର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଏକ ମିଳିତ ଆନ୍ଦୋଳନର ଆରମ୍ଭ ବୋଲି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି ପକ୍ଷରୁସୂଚନା ଦିଅାଯାଇଛି ।

   Related Posts