Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର, ଅନୁମତି ଦେଲେ JMFC
  • ||
  • ICSE ଦଶମ ଏବଂ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ
  • ||
  • ଭାରତ ଆସିବ ପଳାତକ ନିରବ ମୋଦି, ଅନୁମତି ଦେଲେ ବ୍ରିଟେନ୍‌ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶ୍ବଶୁର ଘର ପଛପଟୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ଆସିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନାଇବାକୁ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ମାତ୍ର ୮ଶହ ଟଙ୍କା ଉଧାର ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ, ମହିଳା ମଣ୍ଡଳ ସଭାନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ହରସିମରତ କୌର ବାଦଲ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସଂକ୍ରମଣ ଆଗକୁ ଆହୁରି ବଢି ବଢି ଚାଲିବ – ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଗୀତିକାର ପଣ୍ଡିତ କିରଣ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ: ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେ​‌ଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବି. ଏସ୍‌. ୟେଦିୟୁରପ୍ପା, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବର UPDରେ ଜାରି ହେବ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ମୁତୟନ ହେବେ ବ୍ୟାପକ ପୋଲିସ
  • ||

ଦାମ-ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ବାଦୀପାଲା ,ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲେ ଦାମ ଭଡ଼ାଟିଆ ବକ୍ତା-ବୁଲିବୁଲି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି

28/10/2018 at 10:32 PM

ଭୁବନେଶ୍ଵର ୨୮/୧୦- ଦାମକୁ କଟାକ୍ଷ କାଲେ ତାଙ୍କ ଅନୁଗତ  ତଥା ବାଲିକୁଦା ଏରସମା ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି ।  ଯାହାକୁ ବିଧାୟକ ଭାବେ ଠିଆ କରିଥିଲେ ସେ ହି ଦାମଙ୍କୁ ତୀର ମାରିଛନ୍ତି ।  ଦାମ କୁଆଡେ ଭଡାଟିଆ ବକ୍ତା ।  ଭଡାରେ ସରାକର ବିରୋଧରେ ଗପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଉ ନିଜ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀରେ ସମାବେଶ କରିବା ପାଇଁ ସାହାସ ନଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି ।  କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।  କୁଆଡେ ଦାମଙ୍କର ଆଉ ସାହାସ ନାହିଁ ।  ସେଥିପାଇଁ ସେ ପାରାଦ୍ବୀପରେ ସମାବେଶ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।  ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ଦାମ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ ।  ଜିଲ୍ଶା ହେଉ ବା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀ କେଉଁଠି ବି କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ ​‌ବୋଲି ବାଲିକୁଦା ଏରସମା ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି କହିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦାମ ବିଧାୟକ କରିଛନ୍ତି ସେ ପୁଣି ବିରୋଧରେ ବିଷ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ସହଜେ ଦାମ କେମିତି ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।  ସେ ବି ଛାଡିବା ଲୋକ ନୁହଁନ୍ତି ।

ସିଧା ସିଧା ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲିଙ୍କ ବିଧାନସଭା ଆସିବା​‌ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।  କହିଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି କୁଆଡେ ବିଧାନ ସଭା ଆଉ ଦେଖିପାରିବେନି ।  ସାହାସ କଥା ବି ଉଠାଇଛନ୍ତି ଦାମ ।  କହିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ନିଜେ ନିଜ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀରେ କୁଆଡେ ରାବଣ ପୋଡି ଅୟୋଜନ କରିଥିଲେ ସେଠିକୁ ଯାଇଥିଲେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷାରେ  ଆଉ ଆସିଥିଲେ ମାତ୍ର ୨ଶହ ଲୋକ ।  ବାଲି ତୁଠ ରାବିଣ ପୋଡିକୁ ବି ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲିଙ୍କୁ କାହିକିଁ ଡାକି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଦାମ ଓଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।  ଆଉ ବିଧାୟକ ହେଉ ହେଉ କେମିତି କୋଟିପତି ହେଲେ । ଏନଆରଜିଏସ କାମରେ ଟଙ୍କା ହେର ଫେର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଦାମ । ବିଜେଡିରୁ ଦାମ ବହିଷ୍କାର ହେବା ପରେ ଦାମ ଜିଲ୍ଲା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ବୁଲି ସରକାର ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ନୀତି  କଥା ଉଠାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି ।

   Related Posts