Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

ବ୍ରାହ୍ମଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଦଳିତ ବିଧାୟକ, ବର ୩୬କୁ କନିଆଁ ୧୯, ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଝିଅର ବାପ

6/10/2020 at 5:11 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୦୬।୧୦: ଏଆଇଡିଏମକର କାଲକାପୁରୀର ବିଧାୟକ ନିଜର ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ଵାସଘାତ କରିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଏକ ମନ୍ଦିରର ପୂଜାରୀ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପୂଜାରୀଙ୍କୁ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛନ୍ତି। ୩୬ ବର୍ଷୀୟ ଦଳିତ ବିଧାୟକ ଏ ପ୍ରଭୁ ସୋମବାର ପୂଜାରୀଙ୍କ ଝିଅକୁ ନିଜ ବାସଭବନରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଝିଅର ବାପା ଏହି ବିବାହରେ ରାଜିନଥିଲେ ଏବଂ ଝିଅର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ମ୍ରିୟମାଣ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ଉଭୟ ବିଧାୟକ ଓ ଯୁବତୀ ପୂର୍ବରୁ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଧାୟକ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଗତ ଚାରି ବର୍ଷ ହେଲା ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଝିଅ ନାବାଳିକା ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବିଧାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଅତି ବେଶୀ ହେଲେ ଚାରି ମାସ ହେବ।

ଝିଅର ବାପା କହିଛନ୍ତି ପ୍ରଭୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସେ ସର୍ବଦା ନିଜ ପୁଅ ପରି ମାନି ଆସିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଭୁ ମୋର ଭରସା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅର ମାଇଣ୍ଡ ଓ୍ଵାସ କରାଯାଇଛି। ସେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା। କାରଣ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ୧୭ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ରହିଛି।

ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଜବାବ ରଖି ପ୍ରଭୁ ସୌନ୍ଦାର୍ଯ୍ୟା ସହ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି କହିଛନ୍ତି ସେ ଚାରି ମାସ ଧରି ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ କରି ନାହାନ୍ତି। ସେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଝିଅ ବିବାହ ପାଇଁ ନିଜ ବାପା-ମାଙ୍କ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ ମାତ୍ର ଘର ଲୋକ ମନା କରିଥିଲେ।

   Related Posts