Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦାଦାଗିରି : ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲେ, ଫୋନ୍ ବି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

23/05/2021 at 10:16 AM

ରାୟପୁର,୨୩/୦୫:  ଛତିଶଗଡ ସୁରଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଲକଡାଉନ୍ ଲାଗିଛି । ଏହି ସମୟରେ କୋଭିଡ କଟକଣାକୁ କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଫୋନ୍ ବି ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ପୋଲିସକୁ କହି ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଛନ୍ତି । ତେବେ ପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସୁରଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ପୁରୁଣା ବଜାରରେ ସାହିଲ ଗୁପ୍ତା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଔଷଧ ପାଇଁ ବଜାରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଭୈୟାଥାନ ଛକରେ ଥିବା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ରଣବୀର ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଥିବା କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ଏପିରିକି ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ କହି ଲାଠିରେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ଯୁବକଙ୍କ ପିତା ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ସେ କୋଭିଡ୍ ଟିକା ଲଗାଇଥିଲେ । ତେଣୁ ବାହାରକୁ ଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ଜ୍ୱର ହେଉଥିବାରୁ ପୁଅକୁ ଔଷଧ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏପରି ବ୍ୟବହାର କରିଥିବାରୁ ସେ ନିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାପରେ ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଏତାଦୃଶ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ମେ ୩୧ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନ ଲାଗିଛି । କେବଳ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସେବା ଚାଲୁଛି । କିନ୍ତୁ ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ମାଡ ମାରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଘଟଣା ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯୁବକଜଣଙ୍କ ବିନା କାରଣରେ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିଲେ । ତେବେ ସେ ନିଜର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ହୃଦୟରୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କୁ କରୋନା ନିୟମ ପାଳନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts