Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||

ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲେ ବାପା, ରାଗିଯାଇ ପଥରରେ ଛେଚି ମାରିଦେଲା ଝିଅ : ମା ସହ ମିଶି ପୋତିଦେଲା ଶବ

26/01/2021 at 8:57 PM

ବିଳାସପୁର ୨୬/୦୧ : ଛତୀଶଗଡର ବିଳାସପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବାପା ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଲୁଚାଇଦେବାରୁ ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛି ଝିଅ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ମା ସହ ମିଶି ମୃତଦେହକୁ ପୋତିଦେବା ଘଟଣା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ଘଟଣାରେ ମା-ଝିଅ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବିଳାସପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋଟା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଞ୍ଚନପୁର ଗାଁରେ ମଙ୍ଗଲୁରାମ ଧନଓ୍ବରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଦିବ୍ୟା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଦିବ୍ୟା ନିଜ ପିତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ବିବାହ କରିଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପିତା ମଙ୍ଗଲୁରାମ ଧନଓ୍ବର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ।

ଗତ ୨୩ ତାରିଖରେ ଝିଅ ଶାଶୁ ଘରୁ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ତା ପର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ୨୪ ତାରିଖରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନ ଘରେ କେଉଁଠି ବି ପାଇନଥିଲେ । ଏ ବାବଦରେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ମଙ୍ଗଲୁରାମ ସଠିକ୍‌ ଜବାବ ଦେଇନଥିଲେ । ମୋବାଇଲ ହଜିବାକୁ ନେଇ ଦିନ ତମାମ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗିଥିଲା । ମୋବାଇଲ ନମିଳିବାରୁ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ଝିଅ ପିତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଥିଲା । ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ପଡୋଶୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।

ତେବେ ସେଠାରୁ ପଡୋଶୀ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମଙ୍ଗଲୁରାମଙ୍କୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଝିଅ । ଏହା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଝିଅ ବିଦ୍ୟା ଏବଂ ମା ଉଭୟ ମଙ୍ଗଲୁରାମଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ତରବରିଆ ଭାବେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ଖୋଳତାଡ କରି ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts