Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କେତେ ପାଓ୍ବାର ଫୁଲ୍ ସରପଞ୍ଚ ବାବୁ…? କାଲି ଗୋଡେଇ ବାଡ଼େଇ ଥିଲେ, ଆଜି ଧମକ ଦେଲେ

9/06/2020 at 2:03 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର୯/୬: ପୁଣି ନ୍ୟୁଜ ୭ ହାତରେ ଲାଗିଲା ଲାଠୋର ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡାଗିରି ଭିଡିଓ। ଏବେ ନୁହଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଆସୁଥିଲେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ବାବୁ। ସେପଟେ ଏସ.ପିଙ୍କୁ ସାହାରା ମାଗିବା ପରେ ବି  ଭୟରେ କଲେଜ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ। ନ୍ୟୁଜ ୭ ଜରିଆରେ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନକୁ ମାଗିଲେ ସୁରକ୍ଷା।

ଗତକାଲି ଜଣେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ କିଭଳି ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ ସରପଞ୍ଚ ବାବୁ ତାର ଭିଜୁଆଲ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିଲୁ। ଆଉ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଲାଠୋର  ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରବୀଣ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦିର ଭିଜୁଆଲ। ସରପଞ୍ଚ ବାବୁଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ କଲେଜ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁତା ରହିଛି। କଲେଜରେ ଚାଲିଥିଲା ଗର୍ଣ୍ଣିଂ ବଡିର ମିଟିଂ। କଲେଜ ଷ୍ଟାଫ୍ ସହ କମିଟିର ମେମ୍ବର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ବି ସରପଞ୍ଚ ବାବୁଙ୍କ ଖୁଲମଖୁଲା ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦିକୁ କେହି ବି ଜଣେ ବିରୋଧ କରୁନାହାନ୍ତି। ସରପଞ୍ଚ ବାବୁଙ୍କ ଏଭଳି ଗୁଣ୍ଡଗର୍ଦ୍ଦି କରିବା ଯେମିତି ଏକ ନିତିଦିନିଆ କାମ। ଏହି ଚିତ୍ର ହିଁ ବୟାନ କରୁଛି କେତେ ପାଓ୍ବାର ଫୁଲ ସରପଞ୍ଚ ବାବୁ ? ଆଇନ କାନୁନ୍‌କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଦଳିମକଚି ଦେଲେ ବି ସରପଞ୍ଚ ବାବୁଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦି ଆଗରେ ଯେମିତି ସମସ୍ତେ ଲାଚାର। ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଭାବରେ ଖୁଲମଖୁଲା ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ଧମକଚମକ ଦେଉଛନ୍ତି ଅମାନିଆ ସରପଞ୍ଚ ବାବୁ।

   Related Posts