Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଫିଟିବ ! ଭାରତୀୟ ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ଦେଇଛି ସୁଯୋଗ : ଲକ୍ ଡାଉନ୍‌ରେ ଅସୁସ୍ଥ ବାପାଙ୍କୁ ୧୨ଶହ କି.ମି. ସାଇକେଲ୍‌ରେ ବସାଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ

23/05/2020 at 12:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୫: ଲକ୍ ଡାଉନରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଦରଭଙ୍ଗାରୁ ସାଇକେଲରେ ନିଜ ଅସୁସ୍ଥ ବାପାଙ୍କୁ ଧରି ନିଜ ଘର ବିହାରକୁ ଫେରିଥିଲେ ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଜ୍ୟୋତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ୭ ଦିନରେ ୧୨ ଶହ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ଜ୍ୟୋତି କୁମାରୀଙ୍କୁ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ।

ଜ୍ୟୋତିଙ୍କୁ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଡକାଇଛି ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ । ଆସନ୍ତା ମାସରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଆଇଜିଆଇ ସ୍ପୋର୍ଟସ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଥିବା ସାଇକେଲିଂ ଏକାଡେମୀରେ ଟେଷ୍ଟ ହେବ । ତାଙ୍କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦିଆଯିବ । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ  ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ବହନ କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଫେଡେରେସନର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଓଙ୍କାର ସିଂହ ।

ଜ୍ୟୋତି କୁମାରୀଙ୍କ ବାପା ମୋହନ ପାସଓ୍ବାନ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପାଇଁ ଗାଡିମଟର ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ସେ ଗାଡି ଫେରାଇଦେଲେ । ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଚଳିବା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ଶେଷରେ ଏକ ସାଇକେଲ କିଣି ଉଭୟ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ମେ ୧୦ ତାରିଖରେ ସେମାନେ ଗୁରୁଗ୍ରାମରୁ ବାହାରିଥିବା ବେଳେ ୧୬ ତାରିଖରେ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ୧୨ କିଲୋମିଟର ରାସ୍ତାରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ସାଇକେଲ କ୍ୟାରିୟରରେ ବସାଇ ନିଜେ ସାଇକେଲ ଚଳାଇଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

   Related Posts