Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଫିଟିବ ! ଭାରତୀୟ ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ଦେଇଛି ସୁଯୋଗ : ଲକ୍ ଡାଉନ୍‌ରେ ଅସୁସ୍ଥ ବାପାଙ୍କୁ ୧୨ଶହ କି.ମି. ସାଇକେଲ୍‌ରେ ବସାଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ

23/05/2020 at 12:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୫: ଲକ୍ ଡାଉନରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଦରଭଙ୍ଗାରୁ ସାଇକେଲରେ ନିଜ ଅସୁସ୍ଥ ବାପାଙ୍କୁ ଧରି ନିଜ ଘର ବିହାରକୁ ଫେରିଥିଲେ ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଜ୍ୟୋତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ୭ ଦିନରେ ୧୨ ଶହ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ଜ୍ୟୋତି କୁମାରୀଙ୍କୁ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ।

ଜ୍ୟୋତିଙ୍କୁ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଡକାଇଛି ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ । ଆସନ୍ତା ମାସରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଆଇଜିଆଇ ସ୍ପୋର୍ଟସ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଥିବା ସାଇକେଲିଂ ଏକାଡେମୀରେ ଟେଷ୍ଟ ହେବ । ତାଙ୍କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦିଆଯିବ । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ  ସାଇକେଲିଂ ଫେଡେରେସନ ବହନ କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଫେଡେରେସନର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଓଙ୍କାର ସିଂହ ।

ଜ୍ୟୋତି କୁମାରୀଙ୍କ ବାପା ମୋହନ ପାସଓ୍ବାନ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପାଇଁ ଗାଡିମଟର ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ସେ ଗାଡି ଫେରାଇଦେଲେ । ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଚଳିବା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ଶେଷରେ ଏକ ସାଇକେଲ କିଣି ଉଭୟ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ମେ ୧୦ ତାରିଖରେ ସେମାନେ ଗୁରୁଗ୍ରାମରୁ ବାହାରିଥିବା ବେଳେ ୧୬ ତାରିଖରେ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ୧୨ କିଲୋମିଟର ରାସ୍ତାରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ସାଇକେଲ କ୍ୟାରିୟରରେ ବସାଇ ନିଜେ ସାଇକେଲ ଚଳାଇଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

   Related Posts