Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୨୦୩ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ୍ କେଲେଙ୍ଗାପାଲିର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ
  • ||

ଭୟଙ୍କର ସେକ୍ସ୍ ରାକେଟ୍ : ଭିଡିଓ କଲରେ ପର୍ଣ୍ଣ୍ ଭିଡିଓ ଚଲାଇ କରୁଥିଲେ ମୋର୍ଫ ଭିଡିଓ, ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ନେଉଥିଲେ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା

7/01/2021 at 5:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୧ : ମୋର୍ଫ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ​‌ରେ ୬ ଜଣ ବଦମାସଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସାଇବର ସେଲ । ଏହି ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ କାମରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଲିପ୍ତ ଥିବା ସାଇବର ସେଲ କହିଛି । ଏହା ସହ ସେମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷପତ୍ର ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ମୋର୍ଫ ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ କିପରି ?

ପ୍ରଥମେ ଫେକ୍‌ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ୍ ପଠାଉଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ  ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଉଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପରେ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିଲେ । କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ବେଳେ ପୂରା କଲକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ରେକର୍ଡ କରିନେଉଥିଲେ । କଲ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫୋନରେ ପର୍ଣ୍ଣ୍ ଭିଡିଓ ଲଗାଇଦେଉଥି​‌ଲେ । ପରେ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ମୋର୍ଫ କରିଦେଉଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ, ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିବା ଲୋକ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ କରୁଛି ।

ବାରମ୍ବାର ଦେଉଥିଲେ ଧମକ

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିଲେ । କଲ କରି କହୁଥିଲେ, ଟଙ୍କା ଦିଅ ନଚେତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବୁ । ଯଦି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କେହି ରାଜି ହୋଇଯାଉଥିଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତମାଦେ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଥିଲେ ।

କିପରି କାବୁ କରିଥିଲା ପୋଲିସ

ଦିଲ୍ଲୀ ସାଇବର ସେଲ ଡିସିପି ଅନ୍ବେଶ ରାୟ କହିଛନ୍ତି, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାଇବର ସେଲରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘କିଛି ଲୋକ ମୋତେ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ କଲ ରେକର୍ଡ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ କି ମୁଁ ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ କରୁଛି’ । ତାହାକୁ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେପରି କିଛି କରି ନଥିବା ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଟେକନିକାଲ ସର୍ଭିଲେନ୍ସ ଆଧାରରେ ଭରତପୁରରୁ ୬ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ରଇସ୍‌, ଓ୍ବାହିଦ, ଆକ୍ରମ, ମୁଫୀଦ, ଅନମ ଏବଂ ଓ୍ବାରିସ୍‌ । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୭ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।   

   Related Posts