Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍‌ ବଦଳରେ କ୍ୟାସ୍‌ଲେସ୍‌ : ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଗାଏବ

8/06/2020 at 11:47 AM

କଟକ ୦୮।୦୬: ‘ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ସ୍‌ରେ କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଆସିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ କାରବାର କରିଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଏହି କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଆସିଛି’ ।-ଏଭଳି କିଛି କଥା କହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରୁ ଫୋନ୍‌ ଆସିଥିଲା । ଆଉ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କ୍ୟାସ୍‌ ବ୍ୟାକ୍‌ ପାଇବା ଆଶାରେ ମୋବାଇଲ୍‌କୁ ଆସିଥିବା ଏକ ଲିଙ୍କ୍‌କୁ ଖୋଲିଦେବା ପରେ ସେ ୧୦ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସ୍‌ ବ୍ୟାକ୍‌ ପାଇବେ କ’ଣ ଓଲଟା ତାଙ୍କର ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା କଟିଯାଇଛି । ଦରଘାବଜାର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏଭଳି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଏନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ଦରଘାବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ମସ୍‌ଜିଦରେ ଅବ୍‌ଦୁଲ ଅହମ୍ମଦ କାମ କରନ୍ତି । ଗଲା ୪ ଦିନ ତଳର ଘଟଣା । ଅହମ୍ମଦଙ୍କ ଫୋନ୍‌କୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ୍‌ ଆସିଥିଲା । ଫୋନ୍‌ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏକ ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍ସ୍‌ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମଚାରୀ ବୋଲି କହିଥିଲା । ଟଙ୍କା ଦେଣନେଣ କରୁଥିବା ଉକ୍ତ ଆପ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସେ ଫୋନ୍‌ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ କାରବାର ହୋଇଛି ତା’ ବଦଳରେ ଆପ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ୧୦ ଟଙ୍କାର ଏକ କ୍ୟାସ୍‌ ବ୍ୟାକ୍‌ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଫୋନ୍‌କୁ ପଠାଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କ୍‌କୁ ଖୋଲିବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୋଲି ଫୋନ୍‌ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲା । ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ଅବ୍‌ଦୁଲ୍‌ ମାତ୍ର ୧୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଲିବାକୁ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ। ମାତ୍ର ପରେ ଉକ୍ତ ଲିଙ୍କ୍‌କୁ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ଏହି ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଲିବା ପରେ ସବୁ ଓଲଟପାଲଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ୧୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସ୍‌ ବ୍ୟାକ୍‌ ପାଇବେ କ’ଣ ଓଲଟା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା କଟିଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts