Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

କଟକରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଟ୍ରାଫିକ ସେବା ; ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ବି ଅଟକି ରହୁଛି ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା

22/08/2018 at 5:39 AM

କଟକ ୨୨/୮ : କଟକରେ ସହରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଟ୍ରାଫିକ୍ ସେବା | କେଉଁଠି ଜବର ଦଖଲକାରୀଙ୍କ କବଜାରେ ରାସ୍ତା ତ ଆଉ କେଉଁଠି ବସ୍ ରେ ଦାଦାଗିରି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସହରରେ ଯାତାୟାତରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବା ସହରବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି କଟକର ମୁଖ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିବା ବାଦାମବାଡିରୁ ଲିଙ୍କରୋଡ୍ ରେ ଚାଲିଛି ବସ୍ଗୁଡିକଙ୍କର ରାଜୁତି | ଯେଁଉଥିପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ଦିନକ ଦିନ ଯାତାୟତ କରିବାରେ ବହୁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା କହିଛନ୍ତି କଟକବାସୀ | ତେବେ ସହରରେ ଏଭିକ୍ସନ,ଆଓ୍ବାର ନେସ ଓ ଇଞିନିୟରିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର |
କଟକ ସହର ପାଲଟିଛି ଅସଜଡା ଟ୍ରାଫିକ୍ର ଗନ୍ତାଘର | ଏକଥା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ ବାଇକ୍ କଥା ଛାଡନ୍ତୁ ସାଧାରଣରେ ଚାଲିକି ଯିବା ହେଇଯାଉଛି ଏବେ କଷ୍ଟ କର | କାରଣ କଟକ ସହର ରାସ୍ତା କେତେବେଳେ ଜବର ଦଖଲ କାରୀଙ୍କ କବଜାରେ ତ କେତେବେଳେ ଓ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗାଡି ରଖିବା ଫଳରେ ବିଗୁଡୁଛି ଟ୍ରାଫିକ୍ ସମସ୍ୟା | ବାଦାମବାଡି ଲିଙ୍କରୋଡ୍ ରାସ୍ତାରେ ଯିଏ ଥରେ ଯାତାୟାତ କରିବ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ସେଇ ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ପାଇଁ ରାଜି ହେବ ନାହିଁ | ଯାହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଏହି ବେଆଇନ ବସ୍ ପାର୍କିଂ | ଏଭଳି କି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯିବା ସମୟରେ ଦିର୍ଘ ସମୟ ଧିର ଫସି ରହୁଛନ୍ତି ରୋଗୀ |
ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ବାଦାମବାଡି ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ଆସୁଛି ପ୍ରାୟ ୧୨ ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ବସ | ହେଲେ ଏହି ବସ୍ ପାର୍କିଂ ସବୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହେଉଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ସାଧାରଣ ଯାତ୍ରୀ | ହେଲେ ନା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୁଲିସ ନା ବସ୍ ମାଲିକ | ତେବେ ସହରରେ ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛେଦ ଯାରି ରହିଛି,ହେଲେ ସହରରେ ଏଭିକ୍ସନ,ଆଓ୍ବାର ନେସ ଓ ଇଞିନିୟରିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆଣି ଅସଜଡା ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସଜାଡିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର |

   Related Posts