Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାରା ଧରିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ପୋଡିଗଲା ଶରୀରର ୯୦%
  • ||
  • କାନପୁର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରେମିକ, କୁରାଢୀରେ ହାଣି ଉଭୟଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ କଂସେଇ ବାପା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରି : ଭଣଜା ହାତ ରନ୍ଧା ଚିକେନ୍ ତରକାରୀ ପସନ୍ଦ ଆସିଲାନି ମାମୁଁକୁ, ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା ଭଣଜା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିବାହ ଆୟୋଜନ କଲେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହେବ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ, ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଲେ ମିଳିବନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମାଲାୟାଲମ୍‌ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ପିସି ଜର୍ଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ପୋଲିସ ଚାକିରୀରୁ ଅବସର ନେବାପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କେଇ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଗପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ମା’-ଝିଅ : କରୋନା ଭୟରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ସାହି-ପଡିଶା, ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ହେଲା ଶବ ସତ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଚିଠି, ଓଡିଶାରେ ଅତିରିକ୍ତ ୧୯ଟି ପିଏସଏ ମେଡିକାଲ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ
  • ||
  • ଶାହାଜାହାନପୁର : ମାତ୍ର ୧୭ ମିନିଟ୍‌ରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେଲା ବିବାହ, ଯୌତୁକରେ ବର ନେଲେ କେବଳ ଏହି ଜିନିଷ
  • ||
  • ଜେଲରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଓ୍ୱାର, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ କଲେ କଏଦୀ, ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ରାସ୍ତା ପାର ହେବାବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଇକ୍, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

କଟକରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଟ୍ରାଫିକ ସେବା ; ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ବି ଅଟକି ରହୁଛି ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା

22/08/2018 at 5:39 AM

କଟକ ୨୨/୮ : କଟକରେ ସହରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଟ୍ରାଫିକ୍ ସେବା | କେଉଁଠି ଜବର ଦଖଲକାରୀଙ୍କ କବଜାରେ ରାସ୍ତା ତ ଆଉ କେଉଁଠି ବସ୍ ରେ ଦାଦାଗିରି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସହରରେ ଯାତାୟାତରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବା ସହରବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି କଟକର ମୁଖ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିବା ବାଦାମବାଡିରୁ ଲିଙ୍କରୋଡ୍ ରେ ଚାଲିଛି ବସ୍ଗୁଡିକଙ୍କର ରାଜୁତି | ଯେଁଉଥିପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ଦିନକ ଦିନ ଯାତାୟତ କରିବାରେ ବହୁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା କହିଛନ୍ତି କଟକବାସୀ | ତେବେ ସହରରେ ଏଭିକ୍ସନ,ଆଓ୍ବାର ନେସ ଓ ଇଞିନିୟରିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର |
କଟକ ସହର ପାଲଟିଛି ଅସଜଡା ଟ୍ରାଫିକ୍ର ଗନ୍ତାଘର | ଏକଥା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ ବାଇକ୍ କଥା ଛାଡନ୍ତୁ ସାଧାରଣରେ ଚାଲିକି ଯିବା ହେଇଯାଉଛି ଏବେ କଷ୍ଟ କର | କାରଣ କଟକ ସହର ରାସ୍ତା କେତେବେଳେ ଜବର ଦଖଲ କାରୀଙ୍କ କବଜାରେ ତ କେତେବେଳେ ଓ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗାଡି ରଖିବା ଫଳରେ ବିଗୁଡୁଛି ଟ୍ରାଫିକ୍ ସମସ୍ୟା | ବାଦାମବାଡି ଲିଙ୍କରୋଡ୍ ରାସ୍ତାରେ ଯିଏ ଥରେ ଯାତାୟାତ କରିବ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ସେଇ ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ପାଇଁ ରାଜି ହେବ ନାହିଁ | ଯାହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଏହି ବେଆଇନ ବସ୍ ପାର୍କିଂ | ଏଭଳି କି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯିବା ସମୟରେ ଦିର୍ଘ ସମୟ ଧିର ଫସି ରହୁଛନ୍ତି ରୋଗୀ |
ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ବାଦାମବାଡି ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ଆସୁଛି ପ୍ରାୟ ୧୨ ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ବସ | ହେଲେ ଏହି ବସ୍ ପାର୍କିଂ ସବୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହେଉଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ସାଧାରଣ ଯାତ୍ରୀ | ହେଲେ ନା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୁଲିସ ନା ବସ୍ ମାଲିକ | ତେବେ ସହରରେ ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛେଦ ଯାରି ରହିଛି,ହେଲେ ସହରରେ ଏଭିକ୍ସନ,ଆଓ୍ବାର ନେସ ଓ ଇଞିନିୟରିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆଣି ଅସଜଡା ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସଜାଡିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର |

   Related Posts