Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କଟକ ସିରିଜ ହତ୍ୟାଘଟଣାର ଖୋଲୁଛି ଗୁମର: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବେଲଗୁଣ୍ଠାର ନାରାୟଣ ସାହୁ ହିଁ ସେଇ ନାଇଫ୍ ମ୍ୟାନ୍‌!

29/07/2019 at 9:01 PM

କଟକ୨୯|୭: କଟକରେ ସିରିଜ୍‌ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଟକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଗଞାମ ଜିଲ୍ଲା ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଅଞ୍ଚଳର ନାରାୟଣ ସାହୁ । ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିବା ବେଳେ ପଚରାଉଚରା ପରେ ପୂରା ଘଟଣାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ଲାଗିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କଟକ ଡିସିପି ।  

କଟକରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ  କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା । ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସନ୍ଦେହରେ ଗଞ୍ଜାମ ଅଞ୍ଚଳର ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କୁ ପଞ୍ଝାକୁ ନେବା ସହ ପୋଲିସ  ପଚରାଉଚୁରା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ରଖିବା ସହ ଘଣ୍ଟାଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ସେ ମାନସିକ ବିକୃ କି ନୁହଁ ସେନେଇ ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ । ଅଟକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୩-୪ ମାସ ହେବ କଟକ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟକରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ପରେ ଛୁମନ୍ତର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଗୁଇନ୍ଦା ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ତାକୁ କାବୁ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି କଟକ ଡିସିପି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରକୃତ ହତ୍ୟାକାରୀ କି ନୁହେଁ, ତଦନ୍ତ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି ଡିସିପି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳିନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯୋବ୍ରା ମହ୍ଲା ସାହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବେକକୁ କେହି ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆସି ତାଙ୍କ ବେକ କୁ କାଟି ଦେଇ ଫରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଏକ ଗୁଜବ । ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ଚେନ ଲୁଟ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏପରି ଘଟିଥିହା ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ କଟକରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ତତ୍ପର ହେଉଥିବା ବେଳେ କେବେ ପୂରା ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ହଟୁଛି ଏବେ ତାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା ।

   Related Posts