Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ନୂଆବର୍ଷରେ କଟକରେ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ! ପାଗ ଭିଡିଲେଣି ଉଭୟ ରାଜନୈତିକ ଦଳ

29/12/2019 at 7:03 PM

କଟକ ୨୯।୧୨: ନୂଆବର୍ଷରେ କଟକରେ ହୋଇପାରେ ପୌର ନିର୍ବାଚନ । ସେଥିପାଇଁ ପାଗ ଭିଡିଲେଣି ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ । ୫୯ଟି ଯାକ ୱାର୍ଡରେ ବିଜେଡି ଜିତିବ ବୋଲି ଦଳ ଆଶା ରଖିଥିବା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ତାର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବଢାଇଛି ।

କଟକ ମହାନଗର ନିଗମ କାଉନସିଲ ର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ୧୦ ମାସ ହେବ ସରିଲାଣି । ଏବେ ୱାର୍ଡରେ ନାହାଁନ୍ତି ଜନ ପ୍ରତିନିଧି । ନୂଆ ବର୍ଷରେ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେଣୁ କଟକରେ ଉଭୟ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ୫୯ଟି ଯାକ ୱାର୍ଡରେ ବିଜେଡି ବିଜୟୀ ହେବ ବୋଲି ଆଶାବାଦୀ ବିଜେଡି ।  

ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ ତାର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ସି ଏମ୍ ସି କାଉନସିଲ୍ ନିର୍ବାଚନ ଶୀଘ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଛି । ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ୍ ମୋକ୍କିମ୍ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ କଂଗ୍ରେସ ୱାର୍ଡ ପରିକ୍ରମା କରି ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବଢାଇଛି । ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛି କଂଗ୍ରେସ ।

ମହମ୍ମଦ୍ ମୋକ୍କିମ୍ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ବାରବାଟୀ-କଟକରେ କଂଗ୍ରେସ ତାର ସ୍ଥିତି କିଛି ପରିମାଣରେ ସୁଧାରିଛି ସତ ମାତ୍ର ଚୌଦ୍ୱାର-କଟକରେ ଥିବା ୱାର୍ଡରେ କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁର୍ବଳ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି । ସେପଟେ ଗତ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି କଟକ ସହରରେ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭୋଟ୍ ନେଇଥିବାରୁ ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ମଧ୍ୟ ଭଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

   Related Posts