Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସ ସହ ରାଇନା ଓ ହରଭଜନଙ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଶେଷ ! ଟିମ୍‌ରୁ ହଟାଇବାକୁ ହେଉଛି ଯୋଜନା

2/10/2020 at 1:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୧୦ : ଆଇପିଏଲରେ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯିବା ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସର ସ୍ଥିତି ବର୍ତ୍ତମାନ ଟଳମଳ ଅବସ୍ଥାରେ । ଧୋନିଙ୍କ ଟିମ୍ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ସବୁଠାରୁ ତଳେ ଅଛି । ଲଗାତାର ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯିବା ପରେ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମ୍ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନେଇ ଆଜି ପୁଣି ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସ ନିଜର ଦୁଇ ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କୁ ଟିମରୁ ହଟାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି । CSK ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଶେଷ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ନ ଖେଳିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଇନସାଇଟସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ଚେନ୍ନାଇ ଉପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଟିମରୁ ହଟାଇବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି | CSK ନିଜର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରୁ ରାଇନା ଓ ହରଭଜନଙ୍କ ନାଁ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ହଟାଇ ସାରିଛି । CSK ସିଇଓ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ରାଇନାକୁ ଟିମରେ ପୁଣି ସାମିଲ କରିବା ମୁସକିଲ । କାରଣ ସେ ନିଜେ ହିଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଭାରତ ଫେରି ଯାଇଥିଲେ । ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଉଛି । ଏହାପରେ ରାଇନା ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂଗ୍ ସାଇଟରେ CSK କୁ ଅନଫଲୋ କରିଥିଲେ ।

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ରାଇନାକୁ ୧୧ କୋଟି ଓ ହରଭଜନଙ୍କୁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ମିଳିଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଟିମ୍ ତରଫରୁ କୌଣସି ଟଙ୍କା ମିଳିବନାହିଁ । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଟିମରେ ଖେଳି ପାରନ୍ତି । ତେବେ ରାଇନାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଟିମ କିଣିପାରେ । ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ ହେଉଛି ଏବଂ ଖେଳିବାରେ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଭୂତି ମଧ୍ୟ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଟିମ୍ ନେବ ନା ନାହିଁ ତାହା ସନ୍ଦେହ । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହେଲାଣି ।

   Related Posts