Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||

ସିଏସକେର ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟରେ ଭଡକିଲେ କୋଚ୍ ଷ୍ଟିଫେନ ଫ୍ଲେମିଂ, କହିଲେ- ‘ଧୋନୀଙ୍କ ଦଳର ଖେଳ ଟେବୁଲର ଶେଷ ନମ୍ବର ପାଇଁ ହକଦାର’

24/10/2020 at 5:35 PM

ଦୁବାଇ, ୨୪୧୦ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପାଇଁ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ କୌଣସି ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନଠୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତି ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଛି । ଦଳ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ଯେପରି ଭାବେ ଖେଳିଛି ତାହା ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ, କୋଚ୍ ଏବଂ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଶେଷରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି କୋଚ୍ ।

ଗତ ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସାମ୍ନାରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଥିଲା । ଦଳ ୧୦ ଓ୍ୱିକେଟରେ ମୁମ୍ବାଇଠାରୁ ପରାଜୟବରଣ କରିଥିଲା । ଫଳରେ ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାର ସବୁଠାରୁ ତଳେ ଅଛି ଚେନ୍ନାଇ । ପ୍ଲେ ଅଫ ରେସରୁ ମଧ୍ୟ ବାଦ୍ ପଡିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଖପ୍ପା କୋଚ୍ ଷ୍ଟିଫେନ୍ ଫ୍ଲେମିଂ । କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟିମ୍ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ଯେପରି ଖେଳିଛି ତାଲିକାର ଶେଷରେ ରହିବାର ହକଦାର୍ । କାରଣ ଚେନ୍ନାଇ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ୧୦ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଛି ।

ଫ୍ଲେମିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଚେନ୍ନାଇ ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାର ସବୁଠୁ ତଳେ ରହିବା ପାଇଁ ହକଦାର । ଏହା ଏକ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ଓ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଆଇପିଏଲ । ବହୁତ କିଛି ପ୍ରୟାସ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସେପରି ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ସିଜିନର ଆରମ୍ଭରେ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ହରାଇବା, ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଓଭର ହେବା କିମ୍ବା ଅଧିକ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବିଫଳ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଉଦାହରଣ । ଏହା କେବଳ ଗୋଟିଏ ଟିମ୍ ହୋଇପାରେ । ଚେନ୍ନାଇ ପାଖରେ ପଏଣ୍ଟ ନାହିଁ । ତେଣୁ ତାଲିକାର ତଳେ ରହିବା ହିଁ ଠିକ୍ ।

ମୁମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମ ୬ ଓଭରର ପାଓ୍ୱାର ପ୍ଲେରେ ଚେନ୍ନାଇ ୨୪ ରନରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ଯାହା ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସବୁଠୁ ଖରାପ ପାଓ୍ୱାର ପ୍ଲେ । ପାଓ୍ୱାର ପ୍ଲେ ଶେଷ ହେବା ସହ ମ୍ୟାଚ ବି ହାତରୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଏପରି ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିବା କଷ୍ଚକର ଥିଲା । କିଛି ଯୁବ ଖେଳାଳି ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରିଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts