Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

କୋର୍ଟ ଯିବା ପାଇଁ ମନତ୍‌ରୁ ବାହାରିଲେ ଗୌରୀ ଖାନ୍: ଶୁଣାଣି ପୂର୍ବରୁ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କର ହେଲା ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ

4/10/2021 at 2:43 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୧୦: ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ କ୍ରୁଜ୍‌ରେ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏନ୍‌ସିବି ଟିମ୍‌ ହଠାତ୍‌ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଏକ ଡ୍ରଗ୍ ପାର୍ଟି କ୍ରୁଜରେ ଚାଲିଥିଲା। ​​ଯେଉଁଥିରେ ଆଠ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ, ଅରବାଜ ମର୍ଚାଣ୍ଟ ଏବଂ ମୁମୁନ ଧାମଚାଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏନସିବିରେ ଅଛନ୍ତି। ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେ ପୂର୍ବ ଦିନ କୋର୍ଟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ କ୍ରୁଜ୍ ପାର୍ଟିକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ କିଛି ମିଳିନାହିଁ। ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଆଜି ଶୁଣାଣି ହେବ। ତାଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବେ। ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ ଙ୍କୁ ଏବେ କୋର୍ଟକୁ ଯିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି ହେବ।

ତେବେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ। ଏନସିବି ତାଙ୍କ ହେପାଜତ ଦାବି କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି। ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ । ବାସ୍ତବରେ,  ଏନସିବି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଏପରି କିଛି ଲିଙ୍କ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯାହା ବିଷୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରେ ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ,କ୍ରୁଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଅରବାଜ୍ ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ଜୋତା ଚରସ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଏନସିବି ସହ ଜଡିତ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚରସ କେବଳ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଓ ଅରବାଜଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା। ଏନସିବି ବହୁ ଯୋଜନା ସହିତ କ୍ରୁଜ୍ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ସେ ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ସୂଚନା ପାଇଲେ, ଯାହା ପରେ ପୁରା ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା । ଅଧିକାରୀମାନେ ଟିକେଟ୍ ନେଇ ଯାତ୍ରୀ ଭାବରେ କ୍ରୁଜରେ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ନର୍ଭସ ହୋଇଗଲେ, ସେ ସନ୍ଦେହ କଲେ । ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଗଲା, ଅରବାଜଙ୍କ ଜୋତାରେ ଚରସ ମିଳିଲା । ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ମାମଲା ଜଣାଶୁଣା ଓକିଲ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେ ପରିଚାଳନା କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts