Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର କହିଲା -ଏହାପରେ ଟାର୍ଗେଟ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ..ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶେଇବାକୁ ଚାହେଁନାହିଁ…କଣ ଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଟ୍ରେଲର..ଜାଣିବା

9/02/2019 at 7:21 PM

ପଟିଆଲା ୯/୨- ପଟିଆଲାରେ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରର ବୟାନ । ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶାଇବାହୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । ଏହାପରେ ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ । କଣଥିଲା ଏ ପ୍ରେମକାହାଣୀର ଟ୍ରେଲର ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

 

ପଂଜାବ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ନବ ଲାହୋରିଆ ଦେଇଛି ଏପରି ବୟାନ । ପୋଲିସ ଗିରଫ କଲାପରେ ତା ବୟାନରେ ଦେଇଛି ଏପରି ବିସ୍ଫୋରକ ମନ୍ତବ୍ୟ । ସେ ଯାହାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ ନେଇଛି, ତାକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଛି । ଜୀବନରେ ଯାହାକୁ ଯାହାକୁ ଟାର୍ଗେଟ ନେବାର ଥିଲା ନେଇସାରିଛି, ଖାଲି ଅଛି ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ… ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ।

ନବ ଲାହୋରିଆ ପଂଜାବ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳିଦେଇ କରିଛି ଅନେକ ଅପରାଧ । ହତ୍ୟା, ଲୁଣ୍ଠନ, ରାହାଜାନୀ , ଡ଼କାୟତି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତା ନାଁରେ ଲମ୍ବା ଅପରାଧ ତାଲିକା । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରକୁ ଧରିବାକୁ କରିଛି ଅନେକଥର ଏନକାଉଁଟର । କିନ୍ତୁ ଖସି ପଳେଇଯାଇଥିବା ନବ ଶେଷରେ ଧରାପଡ଼ିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ ।

ପୋଲିସକୁ ସବୁ ଅପରାଧିକ ଘଟଣା କହିସାରିବାପରେ ଯାହା କହିଥିଲା ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା ହୋସ ।

ସେ କହିଥିଲା ଜୀବନରେ ଯାହାକୁ ପାଇବାକୁ ମୁଁ ଏତେ ଅପରାଧିକ କାମରେ ସଂପୃକ୍ତ, ସେ ଯଦି ମୋ ହାତ ଛାଡ଼ିଦିଏ..ତାକୁ ବି ଦେଇପାରିବିନି କ୍ଷମା ।

ନବ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୋର୍ଟରେ  ଓକିଲାତି କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ନବ ସହିତ ଅନେକ ବର୍ଷର ପ୍ରେମସଂପର୍କ ଥିଲେ ବି ଶେଷରେ ବିବାହ ହେବାକୁ ମନା କରିଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ନବ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା ।

ପୋଲିସ ନବକୁ ଧରିବାପରେ ତାର ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବା କଥା କହିଛି । ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶାଇବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ବୋଲି ଏତେ ଦିନ ଯାଏଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଯଦି ସେ ମୋ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇ ଯାଏଁ, ତାହେଲେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇଦେବି ।

ଏଭଳି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ବୟାନ ଶୁଣି ପୋଲିସ ହୋଇଯାଇଥିଲା ତାଜୁବ । ନବର ଅନ୍ୟାନ ଅପରାଧିକ ଘଟଣାର ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ଼୍ ପାଇଁ ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡରରେ ଆଣି କରୁଛି ପଚରାଉଚରା ।

   Related Posts