Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର କହିଲା -ଏହାପରେ ଟାର୍ଗେଟ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ..ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶେଇବାକୁ ଚାହେଁନାହିଁ…କଣ ଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଟ୍ରେଲର..ଜାଣିବା

9/02/2019 at 7:21 PM

ପଟିଆଲା ୯/୨- ପଟିଆଲାରେ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରର ବୟାନ । ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶାଇବାହୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । ଏହାପରେ ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ । କଣଥିଲା ଏ ପ୍ରେମକାହାଣୀର ଟ୍ରେଲର ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

 

ପଂଜାବ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ନବ ଲାହୋରିଆ ଦେଇଛି ଏପରି ବୟାନ । ପୋଲିସ ଗିରଫ କଲାପରେ ତା ବୟାନରେ ଦେଇଛି ଏପରି ବିସ୍ଫୋରକ ମନ୍ତବ୍ୟ । ସେ ଯାହାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ ନେଇଛି, ତାକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଛି । ଜୀବନରେ ଯାହାକୁ ଯାହାକୁ ଟାର୍ଗେଟ ନେବାର ଥିଲା ନେଇସାରିଛି, ଖାଲି ଅଛି ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ… ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ।

ନବ ଲାହୋରିଆ ପଂଜାବ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳିଦେଇ କରିଛି ଅନେକ ଅପରାଧ । ହତ୍ୟା, ଲୁଣ୍ଠନ, ରାହାଜାନୀ , ଡ଼କାୟତି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତା ନାଁରେ ଲମ୍ବା ଅପରାଧ ତାଲିକା । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରକୁ ଧରିବାକୁ କରିଛି ଅନେକଥର ଏନକାଉଁଟର । କିନ୍ତୁ ଖସି ପଳେଇଯାଇଥିବା ନବ ଶେଷରେ ଧରାପଡ଼ିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ ।

ପୋଲିସକୁ ସବୁ ଅପରାଧିକ ଘଟଣା କହିସାରିବାପରେ ଯାହା କହିଥିଲା ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା ହୋସ ।

ସେ କହିଥିଲା ଜୀବନରେ ଯାହାକୁ ପାଇବାକୁ ମୁଁ ଏତେ ଅପରାଧିକ କାମରେ ସଂପୃକ୍ତ, ସେ ଯଦି ମୋ ହାତ ଛାଡ଼ିଦିଏ..ତାକୁ ବି ଦେଇପାରିବିନି କ୍ଷମା ।

ନବ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୋର୍ଟରେ  ଓକିଲାତି କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ନବ ସହିତ ଅନେକ ବର୍ଷର ପ୍ରେମସଂପର୍କ ଥିଲେ ବି ଶେଷରେ ବିବାହ ହେବାକୁ ମନା କରିଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ନବ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା ।

ପୋଲିସ ନବକୁ ଧରିବାପରେ ତାର ଶେଷ ଟାର୍ଗେଟ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବା କଥା କହିଛି । ମୁଁ ଆଇନ ଓ ଅପରାଧକୁ ମିଶାଇବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ବୋଲି ଏତେ ଦିନ ଯାଏଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଯଦି ସେ ମୋ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇ ଯାଏଁ, ତାହେଲେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇଦେବି ।

ଏଭଳି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ବୟାନ ଶୁଣି ପୋଲିସ ହୋଇଯାଇଥିଲା ତାଜୁବ । ନବର ଅନ୍ୟାନ ଅପରାଧିକ ଘଟଣାର ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ଼୍ ପାଇଁ ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡରରେ ଆଣି କରୁଛି ପଚରାଉଚରା ।

   Related Posts