Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶନିବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୭୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ଆଲମିରାରେ ନିଆଁ ଲାଗି ପୋଡିଗଲା ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତାକଡରୁ ରମାଦେବୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ବିଛାଇଥିଲେ, ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଲିଗଲା ନିଜ ଜୀବନ
  • ||
  • ସୋର : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ପୁଣି ବଢାଇଲା ସହଯୋଗର ହାତ, ବାହାରିନ୍‌ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପଠାଇଲା କୋଭିସିଲ୍ଡ ଟିକା
  • ||
  • କେମ୍ରୁନରେ ଗ୍ୟାସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ସହ ଧକ୍କା ପରେ ଜଳିଗଲା ବସ୍ : ୫୩ ମୃତ, ୨୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶେଷ ହେବ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ! ସଙ୍ଗଠନରେ ଫାଟ, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ଓ ଟିକୈତଙ୍କ ସମେତ ୩୭ ଚାଷୀଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ ଚଡକ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଫାଟିଗଲା କାର୍ ଚକା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ; ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆହତ
  • ||

ଯୁବକର ମୁଣ୍ଡକାଟି ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳୁଥିବା ଅପରାଧିକୁ ମାରିବାକୁ ନିଜ ପୁଅଦେଲା ସୁପାରୀ, ମୁହଁରେ ତକିଆ ପକାଇ ମାରିଦେଲେ ଗୁଳିକରି ସୁପାରୀକିଲର

19/01/2019 at 9:09 PM

ଜାମସେଦପୁର ୧୯/୧- ଯିଏ ଅନ୍ୟର ମୁଣ୍ଡକାଟି ରାସ୍ତାରେ ଫୁଟବଲ ଖେଳିପାରେ, କଥାକଥାକେ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗର୍ଜାଇପାରେ ଗୁଳି , ଆଖିପତା ପକାଇବା ବେଳକୁ ପେଟରେ ଭୁଷିଦେଇଥାଏ ଧାରୁଆ ଛୁରୀ –ସେହିଭଳି ଅପରାଧୀକୁ ପୁଣି ସୁପାରୀ ଦେଇ ମାରିବା କମ୍ କଥା ନୁହେଁ ।  ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଜାମସେଦପୁରରେ ଘଟିଛି, ହତ୍ୟା କରି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଥିବା ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅପରାଧି ରମୁଆକୁ ନିଜ ପୁଅ ସୁପାରୀ ଦେଇ କରିଛି ହତ୍ୟା ।

ରାମମୂର୍ତ୍ତି ଦିଆର ଓରଫ ରମୁଆ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ହେଲେ ବି କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିଲା । କୋଲକାତା ସମେତ ଝାରଖଣ୍ଡ, ଜାମସେଦପୁର ଆଦି ସ୍ଥାନରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ନେଟଓ୍ଵାର୍କ । ସେ ଅନେକ ଆଖିଦୃଶିଆ ଅପରାଧ କରି ପୋଲିସ ଲେନସରେ ପାଲଟିଯାଇଥିଲା ଜଣେ ମୋଷ୍ଟଓ୍ଵାଣ୍ଟେଡ଼ ଅପରାଧୀ । ଅନେକ ହତ୍ୟା, ଡ଼କାୟତି, ରାହାଜାନି, ପୋଲିସ ଏନକାଉଁଟରକୁ ସାମନା କରିଥିବା ରମୁଆ ଥିଲା ଅପରାଧର ବେଫିକର ନାୟକ । ଏମିତିକି ରମୁଆକୁ ସାମନା କରିବାକୁ କାହାର ବି ଶକ୍ତି ନ ଥିଲା । ରମୁଆ ହାଓ୍ଵଡ଼ା ଅଂଚଳରେ ଥିଲା ଅନେକ ଦବଦବା । ସେ ଜଣେ ଯୁବକର ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଦିନ ଦି-ପହରେ ଫୁଟବଲ ଖେଳିବା ଭଳି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଘଟଣା ଲୋକ ଭୁଲିପାରିନାହାଁନ୍ତି ଆଜିଯାଏଁ । ରମୁଆ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ଲୋକ ଛାନିଆଁ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି କରାଗଲା ହତ୍ୟା ?

ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ କାହିଁକି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କାଜଲ ଓ ପୁତ୍ର ସମୀର ସାମିଲ ଥିଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ରମୁଆ ବାହାରେ ହତ୍ୟା, ଡ଼କାୟତି କରୁଥିଲେ ବି ଘରେ କମ୍ ନ ଥିଲା ଉତ୍ପାତ । ସେ ସବୁବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ କାଜଲ ଓ ପୁଅ ସମୀରକୁ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ- ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଉଥିଲା । ରମୁଆର ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ଜେଲ୍ ଯାଇଥିଲା । ଘରେ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ଶାନ୍ତିରେ ରଖେଇ ଦେଉ ନଥିଲା । ତା ପରେ ରମୁଆର ଅତ୍ୟାଚାର ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ବାଟ ଚାଲିପାରୁ ନ ଥିଲେ ।

ସମୀରର ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାମକ ଜଣେ ମେକାନିକାଲ ଇଂଜିନିୟର ସାଙ୍ଗ ଥିଲା । ସେମାନେ ପିଲାବେଳୁ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ଇଂଜିନିୟରିଂ ସାରିବା ପରେ  ନିଶା ଖାଇବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧିକ କାମରେ ସାମିଲ ଥିଲା । ସମୀର ନିଜ ବାପା ରମୁଆକୁ ମାରିବାକୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସହ ମିଶି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା । ଏହି ଯୋଜନାର ମୁଖ୍ୟଲୋକ ଥିଲା ରମୁଆର ସ୍ତ୍ରୀ କାଜଲ ।

ସେମାନେ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ରମୁଆକୁ ତକିଆ ମୁହଁରେ ଚାପି ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ କାଜଲ. ସମୀର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ସହ ୩/୪ଜଣ ପ୍ରଶାନ୍ତର ସହଯୋଗୀ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଂକା ମଧ୍ୟ କାଜଲ ଦେଇଥିଲେ ।  

ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସହ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ରମୁଆର ସ୍ତ୍ରୀ କାଜଲ, ପୁଅ ସମୀର, ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଶାନ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ପୋଲିସ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts