Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଲିଟୁ ଦାସ ଗୁରୁତର

25/02/2019 at 8:12 AM

ମାର୍ଶାଘାଇ ୨୫|୨: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଲିଟୁ ଦାସକୁ ଏକକାଉଣ୍ଟକ କରିଛି ପୋଲିସ ।କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମାର୍ଶାଘାଇ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଇଦ ସିରିଙ୍ଗପୁର ତିଖିରୀ ରାସ୍ତାର ମଝି କଲଭର୍ଟ ନିକଟରେ ଲିଟୁ ଦାସକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ମାର୍ଶାଘାଇ ପୋଲିସ। ଲିଟୁ ଦାସର ଡାହାଣ ଗୋଡରେ ବାଜିଛି ଦୁଇଟି ଗୁଳି। ଆଣ୍ଠୁର ଉପର ଓ ତଳେ ବାଜିଛି ଗୁଳି।ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ମାର୍ଶାଘାଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । କଲଭର୍ଟ ନିକଟରେ ଲିଟୁ ବସିଥିବା ସମୟରେ ପୋଲିସ ଓ ଲିଟୁ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳି ବିନିମୟ ଫଳରେ ଲିଟୁ ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା । ୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଲିଟୁ ନାମରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ୩୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ମାମଲା ରହିଛି। ଲିଟୁ ଦୀର୍ଘ ୫ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ କାରାଗାରରେ ରହିବାରେ ପରେ ଗତ ୧୬ତାରିଖରେ ବେଲ୍ ରେ ଆସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଗତ ୨୨ତାରିଖରେ ଧନିଆପଡା ଗ୍ରାମର ସାଜନଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ତିନି ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳିକରିଥିବାରୁ ଲିଟୁର ସହଯୋଗୀକୁ ମାର୍ଶାଘାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ଗତକାଲି କୋର୍ଟ ପଠାଇଥିଲା । ତେବେ ଲିଟୁକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts