Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ବଢି ଚାଲିଛି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଠକେଇ, ରାହାଜାନୀ ଓ ଡକାୟତି : ମେଜିକ କଲମରେ ଲେଖି ଲୁଟିନେଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା

14/12/2018 at 7:14 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪|୧୨: ରାଜଧାନୀରେ ଗତ ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲୁଟ, ରାହାଜାନୀ, ଡକାୟତି, ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଭଳି ଘଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ତମାଣ୍ଡୋଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଶିପୁର ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ଗୁପଚୁପବାଲା ଉପରକୁ ଗୁଳିମାରି ୩ଜଣ ବାଇକ ଆରୋହୀ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଭିଏସଏସନଗରରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଇଥିଲେ ଡକାୟତମାନେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସହିଦନଗର ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ବହୁ ଚୋରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏବେ ଦୁଇ ଡକାୟତଙ୍କୁ ଧରି ସହିଦନଗର ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସେପଟେ ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଠକେଇ ହୋଇଛି । ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମାଚାରୀ ଲୋନ ଦେବା ବାହାନା କରି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କ୍ୟାନସଲ ଚେକ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ । ଗ୍ରାହକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସଲ ଚେକ ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ସେହି ଚେକରେ ଲେଖାଥିବା କ୍ୟାନସଲ ଅକ୍ଷର ଯେଉଁ ପେନରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ତାହା ଲିଭିଜିବା ଭଳି ପେନରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବାରୁ ସେଥିରେ ଦେଢଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଉଠାଇନେଆଯାଇଛି । ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ପୋଲିସ । ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିଲା 

କମିସନରେଟ ଅଧିନରେ ଥିବା ଥାନା ବାବୁମାନେ ଏବେ ହକି ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ । ଫଳରେ ରାଜଧାନୀରେ ଚୋରୀ ଡକାୟତି ରାହାଯାନୀ ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଅବଶ୍ୟ କିଛି ଘଟଣାରେ ପୋଲିକୁ ମିଳିଛି ସଫଳତା

   Related Posts