Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

୨୦୧୨ରେ ବିବାହ କରିଥିବା କ୍ରିକେଟ ତାରକା ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ଝିଅ ଏବେ ହୋଇଗଲେଣି ଯୁବତୀ, ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି

13/01/2019 at 4:07 PM

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩|୧: ଶୀଖର ଧୱନ ଜଣେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର। ଶୀଖରଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଓପନର  କୁହାଯାଏ। ୧୯୮୫ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୫ ତାରିଖ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ସେ ବାମହାତି ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମେନ ଭାବେ ବେଶ ସଫଳ ଓ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। ୨୦୦୪ ମସିହା ନଭେମ୍ୱରରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ଖେଳି ନିଜ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ  ୧୭ ଓ ୧୯ ବର୍ଷରୁ କମ ଭାରତୀୟ ଟିମରେ ଖେଳିଥିଲେ। ୨୦୧୦ ମସିହା ଅକ୍ଟବର ମାସରେ ଧୱନ ପ୍ରଥମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟଏକଦିବସୀୟ (ODI) ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିଶାଖାପଟନମରେ ଖେଳିଥିଲେ।
 ଶୀଖର ଧୱନଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟୋରି କୌଣସି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୋରିଠୁ କମ ନୁହଁ। ଆୟଶାଙ୍କ ସହ ସେ ଫେସବୁକରେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ । ତାପରେ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ । କହିବାକୁ ଗଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥିଙ୍କୁ ଖୋଜି ପାଇଥିଲେ। ଆୟଶା ଜଣେ ଆଥଲେଟ ଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆୟଶା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା । ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।ଶିଖରଙ୍କଠାରୁ ଆୟଶା ୧୦ ବର୍ଷ ବଡ ମଧ୍ୟ ।  

ତଥାପି ଶିଖର ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୨ ମସିହା ୩୦ ଅକ୍ଟବରରେ ହୋଇଥିଲା। ଆୟଶା ମୁଖର୍ଜି ସେଦିନ ଆୟଶା ଶୀଖର ଧୱନ ଭାବେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଆୟଶା ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ରହୁଥିବା ବ୍ରିଟିଶ ବଂଗାଳି। ରିୟା ଓ ଆଲିୟା, ଆୟଶାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ । ଆଲିୟା ଧୱନ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର। ଆଲିୟାଙ୍କ ବୟସ ଏବେ ୧୪ ବର୍ଷ ।

   Related Posts