Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ ‘କରୋନା ଫଣ୍ଡ’କୁ ଦାନ କରି ଫଶିଲେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର, ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍

9/05/2021 at 8:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯।୫: କରୋନା ବିରୋଧରେ ଭାରତର ଲଢେଇକୁ ଏବେ ସବୁ ସ୍ତରରୁ ସହଯୋଗର ସୁଅ ଛୁଟିଛି। ଏଥିରୁ କ୍ରିକେଟ ଜଗତ ମଧ୍ୟ ବାଦ ପଡିନି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ବିରାଟ କୋହଲୀ ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କୋଭିଡ-୧୯ ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଲଢେଇ ଲାଗି ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଦମ୍ପତ୍ତି ଏଥିରେ ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ ଲାଗି ଯୋଜନା କରିଥିବା ବେଳେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩.୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗୃହୀତ ହୋଇଛି।

ଟିମ୍‌ରେ ବିରାଟଙ୍କ ନିକଟତମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ପିନ୍‌ ବୋଲର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ମଧ୍ୟ ପାଣ୍ଠିକୁ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ କଥା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିବା  ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦାନ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ହୋଇନି। କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିବା ଖେଳାଳି ମାତ୍ର ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନକରିବା ଅନେକ ପସନ୍ଦ କରିନାହାନ୍ତି। କେତେକ ଏଥିରେ ଗୋଟେ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ବି କିଣି ହେବନି ବୋଲି କିଏ  ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଏ କାହିଁକି ଦେଉଥିଲେ ନ ଦେଇଥିଲେ ବି ଚଳିଥାନ୍ତା ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ କୋଭିଡ ମୁକାବିଲାରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯୋଗଦାନ କରିଛି।   ଟିମ୍‌ ତାମିଲନାଡୁରେ ୪୫୦ଟି ଅକ୍ସିଜେନ କନସେନଟ୍ରେଟର ବିତରଣ କରିଛି। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ ଲିମିଟେଡର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆର.ଶ୍ରୀନିବାସନ ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଅକ୍ସିଜେନ କନସେନଟ୍ରେଟର ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts