Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ବକପ୍ ୨୦୧୯ : ଆଜି ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ସହ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଓ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ସହ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଟକ୍କର

1/06/2019 at 11:21 AM

ଲଣ୍ଡନ ୧|୬: ଆଜି ବିଶ୍ୱକପ୍ କ୍ରିକେଟର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ରହିଛି ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା । ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଷ୍ର୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଭେଟିବ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ । ଏବେ  ସୁଦ୍ଧା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ବିଶ୍ବକପ୍ ସ୍ବପ୍ନ ହୋଇ ରହିଛି । ହେଲେ ଏଥର କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦଳ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ବୋଲିଂରେ ବେଶ୍ ସନ୍ତୁଳିତ । ଗୁପ୍ଟିଲ, ମୁନରୋ, କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ୍, ରସ୍ ଟେଲର ଓ ଲାଥମ୍  ଙ୍କୁ ନେଇ ଟିମର ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ ବେଶ ମଜବୁତ୍ । ସେହିପରି ବୋଲିଂ ସମ୍ଭାଳିବେ ଟିମ୍ ସାଉଦି ଏବଂ ବୋଲ୍ଟ । ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାରତକୁ ହରାଇଥିବାରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ମନୋବଳ ବେଶ୍ ଉଚ୍ଚା ରହିବ । ସେପଟେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ବ୍ୟାଟିଂ ସମସ୍ୟା ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ମାଲିଙ୍ଗା, ନୁଆନ୍ ପ୍ରଦୀପ , ସୁରଙ୍ଗା ଲାକମଲଙ୍କୁ ନେଇ ବୋଲିଂ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ ।

ସେପଟେ ଆଜି ମୁହାମୁହିଁ ହେବେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ । ବ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଟିମ୍ । ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପରି ଟିମକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି ଆଫଗାନିସ୍ତାନ । ଟିମ୍  ରେ ଅଛନ୍ତି ମହମ୍ମଦ ସେହଜାଦଙ୍କ ପରି ବ୍ୟାଟସ ମ୍ୟାନ୍ । ରସିଦ୍ ଖାନ୍ ଓ ମହମ୍ମଦ ନବିଙ୍କ ପରି ମ୍ୟାଚ୍ ୱିନିଂ ବୋଲର । ତେଣୁ ୫ ଥର ବିଶ୍ବକପ୍ ବିଜେତା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚକୁ ହାଲକାରେ ନେବନି ନିଶ୍ଚୟ ।

   Related Posts