Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ନୋ-ବଲ୍‌କୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ଯୁବକଙ୍କ କାନ କାଟିଦେଲେ ସାଥି ଖେଳାଳି

28/01/2021 at 8:42 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୮/୧: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରାବଙ୍କି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ନୋ-ବଲ୍ କୁ ନେଇ ଦୁଇ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭୀଷଣ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହାର-ଜିତ୍ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନ ରଣଭୂମି ପାଲଟି ଯାଇଛି । ବିବାଦ ଏତେ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା ଯେ, ବିପକ୍ଷ ଟିମ୍ ଖେଳାଳି ଅନ୍ୟ ଟିମ୍‌ର ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କ କାନ କାଟିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଆହାତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମାମଲା ଖାଲି ସେତିକିରେ ସରି ନାହିଁ, ମାଡ଼ପିଟ୍ ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲ୍‌କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ବଦୋସରାୟ ଥାନା ଅଧିନ ହାତାପୁରୱା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି । ଏହି ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଟି ଟିମ୍ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳା ଯାଉଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ଜଣେ ବୋଲର୍ ନୋ ବଲ୍ ପକାଇଥିଲେ । ଏହି ନୋ-ବଲ୍ କୁ ନେଇ ଦୁଇ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଦେଖୁ ଦେଖୁ କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନ୍ ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା ।

ମାଡ଼ପିଟ୍ ସମୟର ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠି ନିଜନିଜ ଭିତରେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍‌ରେ ପିଟୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ବିବାଦ ଏତେ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା ଯେ, ମାମଲା ହଣାକଟା ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । ଜଣେ ଖେଳାଳି ବିପକ୍ଷ ଖେଳାଳିର କାନ କିଟି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଆହାତଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts