Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଷୀଙ୍କ ଖାତାକୁ ଗଲା ‘କାଳିଆ’ ଟଙ୍କା, ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୯୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପଠାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୫୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ନେଇ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଥିଲା ବାହାଘର ଭୋଜି, ଚଢଉ କଲେ ତହସିଲଦାର…ଲାଗିଲା ମୋଟା ଅଙ୍କର ଫାଇନ୍
  • ||
  • ୩ ହଜାର ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୬୦ଟି ବସ୍ତାରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • ନାଉ କିଆରୀରୁ ଜବତ ହେଲା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚେତୁ ନାହାଁନ୍ତି ଲୋକେ, ବିନିକା ବଜାରରେ କରୋନା କଟକଣା ବାଟବଣା
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଧଳା ଜହର ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କଲା ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜବତ ହେଲା ୯ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫିକା ପଡିଛି ଇଦ୍, ଯାଜପୁରରେ ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ପାଳିତ ହେଉଛି ଉଦ୍-ଉଲ୍-ଫିତର
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର, ସ୍ବାମୀ ଆହତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆପ୍ ନେତା ଜରନେଲ୍ ସିଂହଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜରିଓ୍ବାଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୭୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ୪୧ ଥର ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ସ୍ୱାମୀ, ତଥାପି ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନି ଯେ ପାନାରେ ଦେଲା ଶକ୍ତ ପ୍ରହାର : ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫାଟି ବାହାରିଗଲା ଦହି

4/02/2019 at 2:46 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୪/୨ :ହରିୟାଣାର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଏକ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଅପମାନର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଥରେ କି ଦୁଇଥର ନୁହେଁ ବରଂ ୪୧ ଥର ଏକ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ଏତିକିରେ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲା ନାହିଁ ଯେ, ଏକ ଲୁହାର ପାନା ଆଣି ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଏତେ ଥର ବାଡ଼େଇଥିଲା ଯେ, ମୁଣ୍ଡରୁ ଦହି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା |


ଗୁରୁଗ୍ରାମ ସେକ୍ଟର-୫ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଶୋକ ନଗର ଫେଜ-୧ ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ | ଦିଲ୍ଲୀର ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବଂଶିକାଙ୍କ ବାହାଘର ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ପଙ୍କଜ ଭରଦ୍ୱାଜଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ବିବାହର ବର୍ଷେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ ଚାଲିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଂଶିକାଙ୍କ ଘରଲୋକେ ପ୍ରତି କଥାରେ ଦଖଲ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଘରଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପଡି ବଂଶିକା କଥା କଥାରେ ପଙ୍କଜଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦେଉଥିଲେ | ତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲେ ବଂଶିକା | ଏମିତିକି ବଂଶିକା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କୌଣସି କଥା ମଧ୍ୟ ଶୁଣୁନଥିଲେ | କେବଳ ତାଙ୍କ ବାପା ଘରଲୋକଙ୍କ କଥା ହିଁ ଶୁଣୁଥିଲେ |


ପଙ୍କଜ ବଂଶିକାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କିଛି ବୁଝିନଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ପଙ୍କଜ ଚିନ୍ତାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ | ଧୀରେ ଧୀରେ ପଙ୍କଜଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତି ଘୃଣା ଭାବ ଆସିଥିଲା | ସେ ସ୍ତ୍ରୀଠୁ ଅପମାନର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ | ରବିବାର ଦିନ ପଙ୍କଜ ଅଶୋକ ନଗର ସ୍ଥିତ ରହୁଥିବା ଘରେ ହିଁ ବଂଶିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ପଙ୍କଜ ଏକ ଧାରୁଆ ଛୁରୀରେ ୪୧ ଥର ବଂଶିକାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ବଂଶିକା ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ହୋଇ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ତଥାପି ପଙ୍କଜଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନାହିଁ | ପଙ୍କଜ ଏକ ଲୁହାର ପାନା ଆଣି ମୁଣ୍ଡକୁ ଏତେ ଥର ପ୍ରହାର କରିଥିଲା ଯେ ବଂଶିକାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫାଟି ଦହି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା |


ହତ୍ୟା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପଙ୍କଜର ଜଣେ ବନ୍ଧୁକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ପଙ୍କଜର ବନ୍ଧୁ ନସିମ ଏହି ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର ସାମିଲ ଥିଲା ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ସେ ପଙ୍କଜ ପାଇଁ ଧାରୁଆ ଛୁରୀ କିଣି ଆଣିଥିଲା | ପୋଲିସ ପଙ୍କଜର ବାପା ବିଜୟ କୁମାର, ତାଙ୍କ ମା ବାଲେଶ ଦେବୀ ଏବଂ ପଙ୍କଜଙ୍କ ଭାଇ ହେପ୍ପୀ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଏମାନେ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ସାମିଲ ଥିଲେ |


ପଙ୍କଜର ବାପା ବିଜୟ କୁମାର ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ଦୈନିକ ଖବର କାଗଜର ସମ୍ପାଦକ ଏବଂ ପ୍ରକାଶକ ଅଛନ୍ତି | ଘଟଣା ପରେ ପଙ୍କଜଙ୍କ ଘରଲୋକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି | ବଂଶିକାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବିବାହ ପରେ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଅ ଯାଉଥିଲା | ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts