Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ମନିପ୍ଲାଣ୍ଟରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏହି ଗଛ : ଘରେ ଲଗାଇଲେ ହୋଇଯିବେ ମାଲାମାଲ

3/09/2020 at 5:47 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୩/୦୯ : ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଅର୍ଜନ କରିବା, ଭଲରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ରହିବା ସମସ୍ତଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ | ଧନ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ଲୋକେ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକେ ଏଥିପାଇଁ ଧାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ, ବାସ୍ତୁ ଓ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଉପାୟ କରିଥାନ୍ତି | ଧନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଘରେ ମନିପ୍ଲାଣ୍ଟ ଲଗାଇଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଏକ ଗଛ ଅଛି ଯାହା ମନିପ୍ଲାଣ୍ଟରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ | ଏହି ଗଛ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି | ଏହାକୁ କ୍ରାସୁଲା ଗଛ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

ଫେଙ୍ଗଶୁଇରେ କ୍ରାସୁଲା ଗଛର ଅନେକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି | ଏହାକୁ ମନି ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ଏହି ଗଛ ଚୁମ୍ବକ ଭଳି ଧନ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଏହା ଏକ ଛୋଟ ମଖମଲି ଗଛ | ଏହାର ରଙ୍ଗ ଗଭୀର ସବୁଜ | ଏହାର ପତ୍ର ଚଉଡା |

କ୍ରାସୁଲା ଲଗାଇବା ବହୁତ ସରଳ | ଏହାକୁ ଆପଣ କୁଣ୍ଡ କିମ୍ବା ତଳେ ଜମିରେ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇପାରିବେ | ଏହାପରେ ଗଛ ମନକୁ ମନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ଏହାକୁ ଯେକୌଣସି ଋତୁରେ ଲଗାଇପାରିବେ |

କ୍ରାସୁଲା ଗଛ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଏବଂ ଚୁମ୍ବକ ଭଳି ନିଜ ଆଡକୁ ଧନ ଟାଣିଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କ୍ରାସୁଲାକୁ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରର ଡାହାଣ ପଟେ ଲଗାଯିବ ଉଚିତ | ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ ଡାହାଣ ପଟେ ଲଗାଇଲେ ଏହା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

   Related Posts