Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଟିକା ନେଇ ବି ପଜିଟିଭ ହେଲେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଦେଲେ ବାର୍ତ୍ତା

11/04/2021 at 7:56 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୧/୪: ବଲିଉଡକୁ ଘାରିଛି ସଂକ୍ରମଣ ଚିନ୍ତା । ସୁଟିଂ ସେଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରିୟଲିଟି ସୋ ଯାଏଁ ସବୁଠି କାୟା ମେଲାଇଛି କରୋନା ଭୂତାଣୁ । ଏମିତିକି ଟିକା ନେବା ପରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ । ଏବେ କରୋନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ୟୁଫୋରିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ କ୍ୟାପଟେନ୍ ତଥା କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ପଲାସ ସେନ୍ ।

ଟିକାର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ୍ ନେବା ପରେ  ସେ ଭୂତାଣୁର କବଳରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ମୋର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ମୁଁ କୋଭିଡ-୧୯ର ଶିକାର ହୋଇଗଲି । ମୋତେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଲଢେଇର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ତେବେ ମୁଁ ନିଜେ ମୋ ଘରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହୁଛି । ତେବେ ଯେଉଁମାନେ ନିକଟରେ ମୋ କଣ୍ଟାକ୍ଟରେ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜର ପରୀକ୍ଷା କରାଇନିଅନ୍ତୁ । ଦରକାର ପଡିଲେ ନିଜ ଘରେ ସଂଗରୋଧରେ ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ ଏହି ମହାମାରୀ ଅତି ଭୟଙ୍କର, ମୁଁ ନିଜେ ଭୁକ୍ତଭୋଗୀ । ଟିକା ନେବା ପରେ ବି ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଯଥାସମ୍ଭବ ନିଜକୁ କରୋନା କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts