Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଅନ୍ଧ ପ୍ରେମର ଭୟଙ୍କର ପରିଣତି: ପରସ୍ପରକୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଦାଦାଙ୍କ ଝିଅ ଓ ବଡ ବାପାଙ୍କ ପୁଅ, ବିଷ ଦେଇ ମାରି ପୋଡି ଦେଲେ ପରିବାର ଲୋକେ

12/10/2020 at 8:12 PM

ଦୁର୍ଗ ୧୨।୧୦: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଓ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ  ନିଜର ପ୍ରାଣ ହରାଇବାକୁ ପଡିଛି। ପରିବାର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ପୋଡି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ସଂପର୍କରେ ବଡ ବାପାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଦାଦାଙ୍କ ଝିଅ ହେବେ। ଏହି ଘଟଣା ଛତିଶଗଡର ଦୁର୍ଗ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି।

ରାଜ୍ୟ ରାଜଧାନୀରୁ ୪୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଦୁର୍ଗ ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ଶ୍ରୀହରି(୨୧) ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାମ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା(୨୦)। ଶନିବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କ ମାମୁଁ ବିଷ ଦେଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ଗ ଆଇଜି ବିବେକାନନ୍ଦ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବ ପୋଡା ଯାଉଥିବା ଘଟଣା ପୋଲିସକୁ ଶନିବାର ମିଳିଥିଲା।

ଉଭୟ ବଡ ବାପାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଦାଦାଙ୍କ ଝିଅ ଥିଲେ। ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଉଭୟ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ବୋଲି ଆଇଜି ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପ୍ରେମିକ ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାସ କରାଯାଇ ଚେନ୍ନାଇରୁ ଧରା ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ଗାଁକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

ପଡୋଶୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କୁ ବିଷ ଦେଇ ମାରିବା ଏବଂ ପୋଡିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଝିଅର ଭାଇ ଚରନ କୋପାଲ ଓ ମାମୁଁ କେ ରାମୁଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ରବିବାର ଶିବନାଥ ନଦୀ ନିକଟରେ ଉଭୟଙ୍କ ପୋଡା ଶବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଜେରା ପରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବା ପରେ ବିଚାରବିଭାଗୀୟ  ହାଜତକୁ ପଠାଯାଇଥିବା ଦୁର୍ଗର ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଯାହାକୁ ପରିବାର ଲୋକ ଦୃଢ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ପାଞ୍ଚ ଭାଇ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ। ଶ୍ରୀହରି ଓ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାର ବାପା ଦୁଇ ଭାଇ। ପରିବାର ଲୋକ ବିବାହକୁ ଏଥିପାଇଁ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ କାରଣ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରା ବିରୋଧୀ ଥିଲା  ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts