Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ବିବାହିତ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଫେସ୍ବୁକରେ ଅପଲୋଡ଼ କଲେ ଭଉଣୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ,ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ କାହିଁକି କରୁଥିଲେ ମସୁଧା ….ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣଥିଲା ଘଟଣା

23/12/2018 at 9:17 PM

ଉଜ୍ଜୟନୀ  ୨୩/୧୨- ଭାଇ-ଭଉଣୀର ସଂପର୍କ ସବୁବେଳେ ପବିତ୍ର । ଏହି ସଂପର୍କରେ କେହି ସହଜରେ ଲଗାଇପାରେ ନାହିଁ କଳଙ୍କ ।  ବେଳେବେଳେ  ବି ଏହି ସଂପର୍କ ଲାଗିଯାଏ କଳଙ୍କ । ନିଜର ଟିକିଏ ଲାଳସା ପାଇଁ ତୁଟିଯାଏ ବିଶ୍ଵାସ । ସେହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ଉଜ୍ଜୟନୀରେ, ଯିଏ ଏକତରଫା ଭାବେ ନିଜ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ କରିଛି ବଦନାମ । ଚରିତ୍ରରେ ଲଗାଇଛି ମିଛ କଳଙ୍କର ମୋହରା ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା ।

ଉଜ୍ଜୟନୀର ଧାର ଜିଲ୍ଲାରେ ଅମିତ ଚୌହାନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ(୨୬) ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ କରିଛି ବଦନାମ । ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କଥିବା ଭଉଣୀକୁ ଏକତରଫା ଭାବେ କରୁଥିଲା ପ୍ରେମ । ନିଜେ ବିବାହିତ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭିତରେ ଆଣିପାରୁ ନଥିଲା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ । ସେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅନେକଥର କରିଛି ପ୍ରେମଭିକ୍ଷା । ହେଲେ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଏବାବଦରେ ମନା କରିବା ପରେ ନେଇଛି ପ୍ରତିଶୋଧ ।

ଖବରରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ଅମିତ ଅନେକ ସମୟରେ ପାଗଳଭଳି ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରି ବିଫଳ ହେବାପରେ ଘଟାଇଛି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ । ଫେସବୁକରେ ଫେକ୍ ଆଇଡ଼ି କରି ଭଉଣୀକୁ ପଠାଇଛି ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ । ସେ ଫେକ୍ ଆଇଡ଼ିରେ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲିଷ୍ଟରେ ରହିବାପରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ମେସେଜ ପଠାଇ ନିକଟତର ହେବା ଚାହିଁଛି । ସେଥିରୁ ବି କିଛି ଫଳ ମିଳିନାହିଁ ।

ଶେଷରେ ସେ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀର ଫଟୋକୁ ଏଡ଼ିଟ୍ କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଓ ଫଟୋ ତିଆରି କରି ଫେସବୁକରେ ଛାଡ଼ି ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ଅମିତର ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଯିବାପରେ ହୋଇପଡ଼ିଛି ଅଧିକ ସିରିୟସ । ସେ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଓ କଳେବଳେ କୌଶଳେ ସେହି ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଥିବା କଥା ସାଇବର ସେଲ ଏସପି ଶଶୀକାନ୍ତ ଶୁକ୍ଲା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ଅମିତ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଅମିତ ବିବାହିତ ଓ ନିଜର ଛୁଆପିଲା ଥିବାକଥା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିପାରିଛି ।  

   Related Posts