Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||

ବିବାହିତ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଫେସ୍ବୁକରେ ଅପଲୋଡ଼ କଲେ ଭଉଣୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ,ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ କାହିଁକି କରୁଥିଲେ ମସୁଧା ….ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣଥିଲା ଘଟଣା

23/12/2018 at 9:17 PM

ଉଜ୍ଜୟନୀ  ୨୩/୧୨- ଭାଇ-ଭଉଣୀର ସଂପର୍କ ସବୁବେଳେ ପବିତ୍ର । ଏହି ସଂପର୍କରେ କେହି ସହଜରେ ଲଗାଇପାରେ ନାହିଁ କଳଙ୍କ ।  ବେଳେବେଳେ  ବି ଏହି ସଂପର୍କ ଲାଗିଯାଏ କଳଙ୍କ । ନିଜର ଟିକିଏ ଲାଳସା ପାଇଁ ତୁଟିଯାଏ ବିଶ୍ଵାସ । ସେହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ଉଜ୍ଜୟନୀରେ, ଯିଏ ଏକତରଫା ଭାବେ ନିଜ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ କରିଛି ବଦନାମ । ଚରିତ୍ରରେ ଲଗାଇଛି ମିଛ କଳଙ୍କର ମୋହରା ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା ।

ଉଜ୍ଜୟନୀର ଧାର ଜିଲ୍ଲାରେ ଅମିତ ଚୌହାନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ(୨୬) ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ କରିଛି ବଦନାମ । ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କଥିବା ଭଉଣୀକୁ ଏକତରଫା ଭାବେ କରୁଥିଲା ପ୍ରେମ । ନିଜେ ବିବାହିତ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭିତରେ ଆଣିପାରୁ ନଥିଲା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ । ସେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅନେକଥର କରିଛି ପ୍ରେମଭିକ୍ଷା । ହେଲେ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଏବାବଦରେ ମନା କରିବା ପରେ ନେଇଛି ପ୍ରତିଶୋଧ ।

ଖବରରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ଅମିତ ଅନେକ ସମୟରେ ପାଗଳଭଳି ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରି ବିଫଳ ହେବାପରେ ଘଟାଇଛି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ । ଫେସବୁକରେ ଫେକ୍ ଆଇଡ଼ି କରି ଭଉଣୀକୁ ପଠାଇଛି ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ । ସେ ଫେକ୍ ଆଇଡ଼ିରେ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲିଷ୍ଟରେ ରହିବାପରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ମେସେଜ ପଠାଇ ନିକଟତର ହେବା ଚାହିଁଛି । ସେଥିରୁ ବି କିଛି ଫଳ ମିଳିନାହିଁ ।

ଶେଷରେ ସେ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀର ଫଟୋକୁ ଏଡ଼ିଟ୍ କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଓ ଫଟୋ ତିଆରି କରି ଫେସବୁକରେ ଛାଡ଼ି ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ଅମିତର ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଯିବାପରେ ହୋଇପଡ଼ିଛି ଅଧିକ ସିରିୟସ । ସେ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଓ କଳେବଳେ କୌଶଳେ ସେହି ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଥିବା କଥା ସାଇବର ସେଲ ଏସପି ଶଶୀକାନ୍ତ ଶୁକ୍ଲା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ଅମିତ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଅମିତ ବିବାହିତ ଓ ନିଜର ଛୁଆପିଲା ଥିବାକଥା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିପାରିଛି ।  

   Related Posts