Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

କୁକୁରଠୁ ବି ହୀନ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିକି କରିବି କ’ଣ? ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ୱାମୀ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମୀକାଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଜେଲ

29/11/2019 at 7:26 PM

ଫରିଦାବାଦ : ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ବଦ୍ଧ ଲାଗି ହୀନମନ୍ୟତାର ଶିକାର ଜନୈକ ବ୍ୟକ୍ତି  ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଜୀବନ କୁକୁର ଠୁ ବି ବଳିଗଲା। ଏଭଳି ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ମୂଲ୍ୟ କ’ଣ? ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରୁଥିବା ସେସନ ଜଜ୍ ଜସ୍ମିନ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ କୋର୍ଟ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀକଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା
ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭୂପେଶ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିଥିଲେଶ ଓ ୨ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଜୀବନ ନଗର ଗୋଁଛିରେ ରହୁଥିଲେ। ଭୂପେଶ  ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପରିବାର ଚଳାଇବାକୁ ଉଭୟ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ। ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରିବା ବେଳେ ମିଥିଲେଶଙ୍କ ସହ ବଲ୍ଲଭଗଡର ଜିତୁ ଠାକୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା। କିଛି ସମୟ କାମ କରିବା ପରେ ମିଥିଲେଶ ଚାକିରୀ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଜିତୁ ସହ ତାଙ୍କର ନିୟମିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୂପେଶ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ମିଥିଲେଶ ବୁଝିବେ କଣ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇ ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭୂପେଶ ଲେଖିଥିଲେ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ୍
ପତ୍ନୀ ମିଥିଲେଶଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଭୂପେଶ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବସିଥିଲେ। ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୬ରେ ଭୂପେଶ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏଥି ପାଇଁ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସୁସାଇଡ ନୋଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପରେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।  ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଜଟିଳ ହେବାରୁ ସଫଦରଜଙ୍ଗ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଯୋଗୁ ମାମଲା ପୋଲିସ ହାତକୁ ଯାଇଥିଲା।   

   Related Posts