Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ନିର୍ଭୟାଦୋଷୀ ପବନ ଗୁପ୍ତାକୁ ଜେଲରେ ମାରପିଟ୍ ଘଟଣା, ପରବର୍ତ୍ତି ଶୁଣାଣି ଏପ୍ରିଲ ୮ରେ

12/03/2020 at 7:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୩: ନିର୍ଭୟାକାଣ୍ଡର ଅନ୍ୟତମ ଦୋଷୀ ପବନ ଗୁପ୍ତା ଗତବର୍ଷ ତା ସହ ଜେଲରେ ହୋଇଥିବା ମାରପିଟ ନେଇ ଗୁରୁବାର ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ କୋର୍ଟରେ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଛି। ନିଜ ଓକିଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପବନ ଦାୟର କରିଥିବା ପିଟିସନରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ୨ ଜବାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ରୁଜୁ ଲାଗି ନିବେଦନ କରିଥିବା ବେଳେ କୋର୍ଟ ଏହାର ଶୁଣାଣି ଏପ୍ରିଲ ୮ ତାରିଖକୁ  ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ପବନ ଗୁପ୍ତା ଗତବର୍ଷ ମଣ୍ଡୋଲୀ ଜେଲରେ କୈଦୀ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଜେଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ୨ ଜଣ ଜବାନ ମାରପିଟ କରିଥିବା ବେଳେ ସେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥି ଯୋଗୁ ତା ମୁଣ୍ଡରେ ୧୪ଟି ଷ୍ଟିଚ୍ ବି ହୋଇଥିଲା। ମେଟ୍ରୋପାଲିଟନ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ରୁଜୁ ଏହି ପିଟିସନରେ ନ୍ୟାୟାଧୀଶ ଏ ନେଇ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସମ୍ପର୍କରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ମାମଲାର  ପରବର୍ତ୍ତି ଶୁଣାଣି ଏପ୍ରିଲ ୮ ତାରିଖକୁ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ମାଣ୍ଡୋଲୀ ଜେଲରେ ୨୬ ଓ ୨୯ ଜୁଲାଇରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏଭଳି ଅମାନବୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର କରିଥିବାର ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି। କନଷ୍ଟେବଲ ଅନିଲ କୁମାର ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ତାକୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ତତ୍କାଳୀନ ହର୍ଷବିହାର ଥାନା ଆଇଆଇସିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବି ପବନ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି। ଏଣୁ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କର ଚିହ୍ନଟ ଲାଗି ତାକୁ ଜଣେ ସାକ୍ଷଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ବୋଲି ପବନ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛି।

   Related Posts