Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କ ଟାଟୁ ଯୋଗୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ମୁକ୍ତ ହେଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏମିତି କ’ଣ ଲେଖାଥିଲା ଟାଟୁରେ

2/10/2019 at 5:17 PM

ରୋହତକ:  ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ଏକ ଟାଟୁ ତାଙ୍କପ୍ରତି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟରେ  ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛି । ରୋହତକରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଜନୈକା ବିବାହିତା ମହିଳା ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେହି ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ମୋକଦ୍ଦମା କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଥିଲା।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୋର୍ଟରେ ଏକ ପ୍ରମାଣ ଉପସ୍ଥାପନା କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ଯୁବକର ନାମ ତାଙ୍କ  ଶରୀରରେ ଟାଟୁ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ପରିବାର କୋର୍ଟକୁ ଜଣାଇବାରୁ ଏହା ଏକ ପ୍ରେମ ଓ ଆକ୍ରୋଶଜନିତ ମାମଲା କହି କୋର୍ଟ ମୋକଦ୍ଦମା ଖାରଜ କରିଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ମୁକ୍ତ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

୨୦୧୮ ମସିହାରେ ସବଜୀମଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ମହିଳା ପଡିଶାଘରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଡାକି ନେଇ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ସବଜୀମମଣ୍ଡି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିବା ସହ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କାହାକୁ ଜଣାଇଲେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାର  ଧମକ ଦେଇଥିଲା ବୋଲି ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।

   Related Posts