Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ନିଃସନ୍ତାନ ଦମ୍ପତି ଏହି ସାଇଟରେ ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚକରି ଦେଖନ୍ତି ସ୍ଫର୍ମ ଦେଉଥିବା ଲୋକର ପିଲାଦିନ ଫଟୋ, କାହିଁକି ଜାଣିବା ଆସନ୍ତୁ

18/01/2019 at 9:34 PM

ଦୁନିଆରେ ଅନେକ କଥା ଅଛି, ଜାଣିଲେ ଲାଗିବ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ । ଆପଣ ଏମିତି କିଛି କଥା ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ? ଯାହା ଆଜି ହିଁ ପ୍ରଥମେ ଶୁଣିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଜାଣିବା ନୂଆକଥାଟିଏ, ଯାହା ଶୁଣିନାହାଁନ୍ତି କେବେ ।

ବ୍ରିଟେନର ନିଃସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଓ୍ଵେବସାଇଟ ଅଛି ।  ଯେଉଁ ଓ୍ଵେବସାଇଟରେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇପାରୁ ନଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଥାଏ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଫର୍ମଦାନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ନାଁ, ଠିକଣା ଓ ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ।

ଏହିସବୁ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରୁଥିବା ଓ୍ଵେବସାଇଟ  ହେଲା କ୍ରୟୋସ । କ୍ରୟୋସ କିଛିଦିନ ହେଲା ଫଟୋ ଗ୍ୟାଲେରୀଟିଏ ନିଜ ଓ୍ଵେବସାଇଟ ସହ ଯୋଡ଼ିଛି । ଏଥିରେ ସ୍ଫର୍ମଦାନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପିଲାଦିନ ଫଟୋସବୁ କରାଯାଇଛି ଅପଲୋଡ଼ । ଅନେକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଂକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଖିବାକୁ ପଡ଼େ ଏହି ଫଟୋ । ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବାର ବିଶେଷତ୍ଵ ହେଲା ଯାହାର ପିଲାଦିନ ଫଟୋ ସୁନ୍ଦର ଥିବ, ସେହି ସ୍ଫର୍ମରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବ । ଅଧିକ ଟଂକାଦେଇ ସ୍ଫର୍ମ କିଣୁଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ କଂପାନୀ ସାଇଟ୍ ଭିଜିଟ ପାଇଁ ରଖିଛି ଅଧିକ ଚାର୍ଜ ।

ଦେଖାଯାଇଛି ଏହି ସାଇଟ ପ୍ରତ୍ୟେକଦିନ ପେମେଣ୍ଟ ଦେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁଳ ପରିମାଣରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ସାଇଟର ବିଶେଷତ୍ଵ ହେଲା ନିଃସନ୍ତାନ ଦମ୍ପତିମାନେ ସ୍ଫର୍ମଦାନ କରୁଥିବା ଲୋକର ସବିଶେଷ ଖବର ଜାଣିବା ସହିତ ପିଲାଦିନ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ଅଧିକ ପଇସା ବି ଖର୍ଚ୍ଚ୍ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ମାଗଣା ନୁହେଁ ।

   Related Posts