Friday, May 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଝୁଲି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ କରିଲେ କିସ୍‌, ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ୧୪|୫: ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଓହଳି ପରସ୍ପରଙ୍କୁ କିସ୍‌ କରିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏବେ ଏହି ଯୋଡିର ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡେ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ହେଉଛି ।
ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଏହି କପଲ ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାର ସେମାନେ ଏକ  ଲୋକପ୍ରିୟ ଚା ବଗିଚା ଦେଇ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଓହଳି ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍‌ କରିଥିଲେ। ଟ୍ରେନ ଏକ ବ୍ରିଜ୍‌ ଦେଇ ଯିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ଏଭଳି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କରିଥିଲେ। ଫଟୋ ଉଠାଇବା ବେଳେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ ଖାଇ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏଭଳି ଦୁଃସାହାସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇନଥିଲେ ।
ଏହି କପଲ ନିଆରା ଉପାୟରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଫେମସ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫଟୋଶୁଟ କରିବା ପାଇଁ ନାହିଁ ନଥିବା ଉତ୍ସାହ ସବୁବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ବିଶ୍ବର ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରେ ସେମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଫଟୋଶୁଟ କରନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଫଟୋଶୁଟ କରିସାରିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଜୟପୁରରେ ଏକ ପାହାଡ ଉପରେ ଚଢି ସେମାନେ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ। ସେହି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା  ।

172 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର