Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

26/03/2019 at 2:53 PM

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଗାଜିୟାବାଦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ହତ୍ୟା କରିଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ଗାଜିୟାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର କୋତୱାଲି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି। ସାଇ ଉପବନ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ସକାଳ ବେଳା ଉଭୟଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସକାଳ ୭.୩୦ଟା ସମୟରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ସାଇ ଉପବନ ସ୍ଥିତ ସାଇ ମନ୍ଦିରକୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।
ତେବେ ଦର୍ଶନ କରି ଫେରିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଗୁଳି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମନ୍ଦିରରେ ଥିବା ପୂଜାରୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଲୋକେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କେହି  ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖିନଥିଲେ।
ଉଭୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଶୁଣି ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପୋଲିସ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଗଢୱାଲ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନାଁ ଅନ୍ନୁ ଚୌହାନ। ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ ଥିଲା। ଅନେକ ଦିନରୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ।
ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଗଲା ତାହା ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ପୋଲିସ ଗଟମାସ୍ଛଲରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts