Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ବାଇକରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ କରୁଥିଲେ ରୋମାନ୍ସ : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ୍

9/09/2021 at 3:11 PM

ଭୋପାଲ ୦୯/୦୯ : ପ୍ରେମ କରିବା କୌଣସି ଅପରାଧ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନିଜର ଓ ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବା ବୋଧ ହୁଏ ଏହା ବୋକାମିର ବୁଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳ ସ୍ଥିତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୋଡ ତଥା ଭିଆଇପି ରୋଡ କୁହାଯାଏ । ଏହି ରୋଡରେଏଭଳି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯାହା ଲୋକମାନେ ଦେଖି ଭିଡିଓ ବନାଇବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳକୁ ଦେଖିଥିଲେ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦୁହଁଙ୍କର ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍ ରେ ବସି ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଜଣେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କ ଚଳନ୍ତା ବାଇକ ଉପରେ ଲଭ୍ ସିନ୍ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଭୋପାଳର ଭିଆଇପି ରୋଡର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।  ଏହି ଘଟଣାରେ  ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ବାଇକ୍ ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବାଇକର ଟାଙ୍କି ଉପରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ବାଇକ ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକ ଆଡକୁ ରହିଛି । ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ବସିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବାଇକ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଭିଆଇପି ରୋଡରେ ଯାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପାଖରେ ଯାଉଥିବା କାର ଭିତରୁ କେହିଜଣେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୁଟ୍ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ୧୩ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବରେ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ବାଇକ ଉପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବସିଥିବା ଯୁବତୀ ମୋବାଇଲକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏଭଳି ବିପଜ୍ଜନକ ଭାବରେ ବାଇକ୍ ଚଳାଇବାର ଭିଡିଓ କେବେ ସୁଟିଂ ହୋଇଛି, କିଏ କରିଛି ଓ ବାଇକ ଉପରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀ କିଏ, ତାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ପାରିନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡକୁ ଆସି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts