Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ବନ୍ଦ ଘରୁ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅ

30/04/2021 at 10:23 AM

ନୟାଗଡ ୩୦।୪: ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ବନ୍ଦ ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଛି ମୃତଦେହ । ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରଣପୁର ଥାନା ଗୋଡିମଡା ଗାଁରେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗାଁର ଦମ୍ପତ୍ତି ଭିକାରୀ ପାତ୍ର ଏବଂ ଜ୍ୟୋସ୍ନା ପାତ୍ର ଗୁରୁବାର ଦିନ ସାରା ଘରୁ ନବାହାରିବାରୁ ରାତିରେ ସାହିର କିଛି ଲୋକ ଘରର କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ । ହେଲେ ବି କେହି କବାଟ ଖୋଲିନଥିଲେ । ପରେ ଖୋଲାଥିବା ବାଡିପଟ କବାଟ  ପଟେ ଦେଖିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଖବର ପାଇ ଦର୍ପନାରାୟଣପୁର ଫାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଭିକାରୀଙ୍କ ପୁଅ ପୁରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବାବେଳେ  ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ପୁରୀରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି  । ପୁଅକୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ଫେରିବା ପରେ ଗତ ୨୬ତାରିଖରେ  ଜ୍ୟୋସ୍ନା ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିଲେ । ପୁଅର ଦେହ ଖରାପ ଏବଂ ନିଜର ଦେହ ଖରାପ ଚିନ୍ତାରେ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି  ।ସେପଟେ ଭିକାରୀଙ୍କ ପୁଅ ଚିଟଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଭିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ତେବେ ତଦନ୍ତ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts