Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଛିଡିଲାନି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଦୁଇ ପିସ୍ ମାଂସ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଭଉଣୀ
  • ||
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||

ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଲୁଟୁଥିଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି

24/11/2018 at 11:25 AM

ପୁରୀ ୨୪|୧୧:   ଫେସବୁକରେ ଫେକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ । ଯୁବପିଢିଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ପଠାଇ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତ୍ବ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲେ । ତାପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମେସେଞ୍ଜରରେ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଆଣି ହ୍ବାଟସଆପ୍ ରେ ପଠାଉଥିଲେ ନଗ୍ନ ଫଟୋ । ଫଟୋ ଦେଖି ଯିଏ ଫସିଲା ତାକୁ ପୁରୀକୁ ଡାକି ସର୍ବସ୍ବ ଲୁଟୁଥିଲେ ଜଣେ ମହିଳା । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଏଥିରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ । ଏମିତି ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଦମ୍ପତ୍ତି ହେଲେ କାଳୀକାଦେବୀ ସାହିର ରାଜା ଓରଫ ସନ୍ତୋଷ ଦାସ, ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଞ୍ଜେଲ ରିୟା ଓରଫ ରିୟା ଦାସ । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁକ, ଛୁରୀ, ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ଓ ଏକ ମୋପେଡ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ସେମାନେ ଏଯାବତ୍ କେତେଜଣଙ୍କୁ ଲୁଟିଛନ୍ତି ତାର ସଠିକ୍ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଚତୁରତାର ସହ କିଛିମାସ ତଳେ ଫେସବୁକରେ ଆଞ୍ଜେଲ ରିୟା ନାମରେ ଏକ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଳିଥିଲେ । ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ । ଷ୍ଟାଟସରେ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲଟି ଯିଏ ଦେଖିଥିଲା ସେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ପଠାଇ ବନ୍ଧୁତ୍ବ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲା । କିଛିଦିନ ତଳେ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଶଶିଭୂଷଣ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲା ଆଞ୍ଜେଲ ରିୟାଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ । ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଚାଟିଂ । କିଛି ଦିନ ପରେ ନମ୍ବର ନେଇ ପରେ ହ୍ବାଟସଆପରେ ମଧ୍ୟ ଚାଟିଂ କରିଥିଲେ ରିୟା । ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳ ଚାଟିଂ କରିଥିଲେ ଯେ ଶଶିଭୂଷଣ ଘରେ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କୁ କିଛି ନକହି ତାଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମାତ୍ର ରିୟା କହିଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ସେ ନଆସି ଆସିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରାଜା । ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ରାଜା କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚାଟିଂ କରିଛ । ଏମିତି ଫସେଇ ଦେବାର ଧମକ ଦେଇ ସେ ତାଙ୍କୁ ଡରାଇଥିଲେ । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରି ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା, ସୁନା ଚେନ୍, ମୋବାଇଲ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଶଶିଭୂଷଣ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରି ପୋଲିସ ରାଜା ଓ ରିୟାଙ୍କୁ ଠାବ କରିଥିଲା । ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୪ବର୍ଷ ତଳେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକ ନୂଆ ବାଟ ବାଛିନେଇଥିଲେ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ । ସେମାନେ ଏଭଳି ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଫସାଇ ତାଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts