Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଶୀତ ଖେଳୁଛି ଲୁଚକାଳି : ଆଜି ବଢିବ ଥଣ୍ଡା, କିନ୍ତୁ କାଲି କମିଯିବ
  • ||

ମାସକର ଶିଶୁକୁ ବ୍ୟାଗରେ ପୁରାଇ ମନ୍ଦିର ପାହାଚ ଉପରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଗଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି : ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ପୁରା ଘଟଣା

9/01/2019 at 5:09 PM

ଟିକମଗଡ଼ ୯/୧ : ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଲୋକେ ସମ୍ପର୍କରେ ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି | କିଛି କ୍ଷଣର ଖୁସି ପାଇଁ ଲୋକେ ଭଲ ମନ୍ଦ ବିଚାର ଭୁଲିଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି କଳିଯୁଗରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିକମଗଡ଼ରେ ଘଟିଛି ଏମିତି ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଘଟଣା | ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ଘଟାଇଛନ୍ତି ଏଭଳି ଅମାନବିକ କାଣ୍ଡ | ଦମ୍ପତ୍ତି ଏକ ଶିଶୁକୁ ଥଣ୍ଡା କାକରରେ ବ୍ୟାଗ ଭିତରେ ପୁରାଇ ମନ୍ଦିର ପାହାଚ ଉପରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି | ଏକ ମାସର ଶିଶୁକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଭରସାରେ ରାମରାଜା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଛାଡିଦେଇଗଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି |


ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ଟିକମଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ତଥା ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ର ଓରଛା ରାମରାଜା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଏକ ମାସର ଶିଶୁ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାଗ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ଲୋକେ ମନ୍ଦିର ପାହାଚ ଉପରେ ଯେତେବେଳେ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗ ବ୍ୟାଗ ରଖା ହୋଇଥିବା ଦେଖିଲେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | କାଳେ କେହି ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ ବ୍ୟାଗରେ ବୋମା ରଖିଦେଇ ଯାଇଥିବ | ଠିକ ଏତିକିବେଳେ ବ୍ୟାଗ ହଲଚଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହାସହ ବ୍ୟାଗ ଭିତରୁ ଶିଶୁର କାନ୍ଦ ଶୁଭିଥିଲା | ସେଥିରୁ ଲୋକେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ବ୍ୟାଗରେ ଶିଶୁ ଅଛି | ପାଖକୁ ଆସି ବ୍ୟାଗ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ତ ବ୍ୟାଗ ଭିତରେ ଏକ ଗୁଲୁଗୁଲିଆ ଶିଶୁ ଅଛି | ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ସଂଗେସଂଗେ ଶିଶୁକୁ ଉଦ୍ଧାର କାଳେ ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶିଶୁକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଓରଛା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଶିଶୁର ବୟସ ପାଖାପାଖି ଗୋଟିଏ ମାସ ହେବ ବୋଲି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ | ଶିଶୁର ବ୍ୟାଗରେ ଏକ କମ୍ବଳ, ଡାଇପର, କ୍ଷୀର ବୋତଲ ଏବଂ କିଛି ଡ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ପୋଲିସ ମନ୍ଦିରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଏବଂ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳର ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା |


ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ପୋଲି ଦେଖିଲା ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ଏକ ବ୍ୟାଗ ନେଇ ମନ୍ଦିର ପାଖକୁ ଯାଇଛନ୍ତି | ଯୁବକ ହାତରେ ବ୍ୟାଗ ଥିଲା ଏବଂ ମହିଳା ଜଣକ ଖାଲି ହାତରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଉଭୟ ମନ୍ଦିର ପାହାଚ ଉପରେ ବସିପଡିଥିଲେ | ପାହାଚରେ ପ୍ରାୟ ୪୦ ସେକେଣ୍ଡ ବସିବା ପରେ ଉଭୟ ଉଠିକି ପଳେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ରାସ୍ତାରେ ଉଭୟ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିବା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏତିକିବେଳେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବ୍ୟାଗ ନଥିଲା |


ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘଟଣା ସକାଳ ୬.୩୩ ରୁ ୬.୩୬ ମିନିଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା | ମନ୍ଦିର ପରିସର ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରୁ ପୋଲିସ ଏହି ଫୁଟେଜ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା | ଦେଶର ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ପ୍ରବଳ ଶୀତ ସହ ଘନ କୁହୁଡି ଜାରି ରହିଛି | ଥଣ୍ଡା ପାଇଁ ଲୋକେ ସକାଳୁ ଘରୁ ବାହାରୁନଥିବାରୁ ରାସ୍ତା ଘାଟ ଶୂନଶାନ ରହିଥିଲା | ରାସ୍ତାରେ କେହିନଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେହି ସମୟର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ଦମ୍ପତ୍ତି ଏଭଳି କାମ କରିଦେଇ ଖସିଗଲେ | ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ଉକ୍ତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts