Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଦମ୍ପତି କରୁଥିଲେ ଏଭଳି କାମ, ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍‌ରେ ଅପଲୋଡ୍ ହେଲା ଭିଡିଓ

30/07/2019 at 10:42 PM

ନୂଆଦଲ୍ଲୀ ୩୦।୭: ଦିଲ୍ଲୀରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍‌ରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍‌ରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସମସ୍ତ ସୀମା ଉଲଂଘନ କରିଥିଲେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି । ରାସ୍ତାରେ ହଜାର ହଜାର ଗାଡ଼ି ଭିତରେ ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଉଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ କରୁଥିଲେ ହେଁ ଟିକେ ବି ଲାଜ କରିନଥିଲେ । ଆଖପାଖରେ କାରରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକ ନିଜ ନିଜ କାରର କାଚ ଉଠାଇଦେଇଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରାଯାଇଥିଲା । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।


ବର୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଟ୍ରେନରେ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାର ଭିଡିଓ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି । ଯେଉଁ ଭିଡିଓକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।
ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଟ୍ରେନ୍ ସିସିଟିଭି ଲାଇଭ୍ ଫିଡ୍‌ରୁ ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍ ରେ ଛଡାଯାଇଛି । ଯେଉଁ ଭିଡିଓକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।


ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଟ୍ରେନର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେବା ସ୍ଵଭାବିକ କଥା । ମାତ୍ର ତାହା ଟ୍ରେନର ସିସିଟିଭି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍ ରୁ କିଭଳି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍ ରେ ଛଡାଗଲା ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।


ମାମଲା ଡିଏମ୍‌ଆରସିଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାୟର କରି ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କିଭଳି ଉପାୟରେ ଭିଡିଓ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍‌ରେ ଛଡ଼ାଗଲା ତାହାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ସାର୍ବଜନୀନ ସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳତା ପ୍ରଦର୍ଶନ ନକରିବାକୁ ଡିଏମ୍‌ଆରସିିିି ଅପିଲ୍ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts