Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଦିନରେ ପାର୍କରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ : ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ

24/11/2019 at 12:20 PM

ଦିନବେଳା ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପାର୍କରେ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିବାବେଳେ ସିସିଟିଭିରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ଘଟଣା ସମୟରେ ପାର୍କରେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ପଶିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଅଷ୍ଟେଲିଆର ପର୍ଥରେ ଥିବା ଲାଙ୍ଗଲେ ପାର୍କରେ।

ଲାଙ୍ଗଲେ ପାର୍କ ଏକ ସାର୍ବଜନିକ ପାର୍କ ଏବଂ ଏଠାରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସହମତି ରହିଛି। ‘ଦ ବେଲ୍ ଟାଓ୍ବାର ଟାଇମସ ଅନୁସାରେ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଏକ କୁକୁର ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ସେମାନେ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ କୁକୁରର ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏବଂ କୁକୁରର ମାଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା।

ଅଷ୍ଟେଲିଆର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ସାର୍ବଜନିକ ସ୍ଥାନରେ ସେକ୍ସ କରିବାର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଆଇନ୍ ରହିଛି। ଅଧିକାଂଶ ରାଜ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଅପରାଧ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଏଥିରେ ଛାଡ଼ ପାଇଯାଇଥାଆନ୍ତି।

ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମନାକୁ ଆସିଥିବା ଲାଙ୍ଗଲେ ପାର୍କର ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ କିଛି ଦୂରରେ ଲୋକେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଛନ୍ତି। ପାର୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଅଫିସରେ ଲାଗିଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ଼ିଂ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ କିଛି ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ଯଦି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଆଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ୨ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts