Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ, ଏକାଠି ପାଣିକୁ ଡେଇଁଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ପହଁରି ପହଁରି କୂଳକୁ ଚାଲି ଆସିଲା, ବଞ୍ଚିଲାନି ପ୍ରେମିକା

17/08/2020 at 5:59 PM

ଆଜମଗଡ, ୧୭|୦୮:   ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରହଣ କରୁନଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଅଲଗା ହେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । ଶେଷରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବିଚାର କଲେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ । ଜୀବନ ହାରିବାକୁ ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁଲେ । ତେବେ ପ୍ରେମିକ ପୋଖରୀରୁ ପହଁରି ଫେରାର ହୋଇଗଲା । କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ହାରିଲା ପ୍ରେମିକା । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଜମଗଡରେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆଜମଗଡର ମୁବାରକପୁରରେ କପ୍ତାନଗଞ୍ଜରେ ଯୁବକଙ୍କ ଘର । ସେ ଘରଠୁ କିଛି ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ପରିବାର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକଦା ଧରି ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ । ଶନିବାର ରାତିରେ ଉଭୟ ଘରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇତିଲେ । ସେମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେବୋଲି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇଥିଲେ । ଗାଁ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପୋଖରୀରେ ଡେଇଁ ସେମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପାଣିକୁ ଡେଇଁବା ପରେ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ବାହାରକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୋଇନଥିଲେ ।

ପୋଖରୀରୁ ବାହାରି ଯୁବକ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଖରୀରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଲିନଥିଲା ।

ସୋମବାର ସକାଳେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଖରୀରେ ଭାସୁଥିବା କିଛି ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ । ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ।

   Related Posts