Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସମୁଦ୍ର ବେଳାଭୂମିରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କଲେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

5/01/2020 at 12:54 PM

ବ୍ୟାଙ୍କକ ୫।୧:  ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସମୁଦ୍ର ବେଳାଭୂମୀରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଥାଇଲାଣ୍ଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଟାୟା ସମୁଦ୍ର ବେଳାଭୂମୀରେ ଘଟିଛି । ସାର୍ବଜନୀନ ସ୍ଥାନରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଟୁରିଷ୍ଟ ପୋଲିସ ।

ବ୍ୟାଙ୍କକ ପୋଷ୍ଟର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ପୋଲିସ ୨୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରୋମନ ଗ୍ରିଗୋରେକ୍ନୋ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ୧୯ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଡରିୟା ବିନୋଗ୍ରାଦୋବାଙ୍କୁ ଶନିବାର ଗିରଫ କରିଛି । ଉଭୟ ଋଷରେ ରୁହନ୍ତି । ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଆସିଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶନିବାର ଦିନ ୩ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍ ରେ ଏହି ଯୋଡି ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ଧରାପଡିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଟୁରିଷ୍ଟ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ପଟାୟା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ନେଇଯାଇଛି ପୋଲିସ । ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଜରିମନା ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଛି ।

ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଆକ୍ଟ ଉଲଂଘନ କରିବା ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ । ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ଜରିମନା ଆକାରରେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିଛି । ପୋଲିସ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ, ଉଭୟ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ । ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ସେମାନ ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ ଟୁରିଷ୍ଟମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇନଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ସେମାନ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ପୋଲିସ ସେଠାକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଉଠାଇନେଇଥିଲା ।

   Related Posts