Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠରେ କାୟା ବିସ୍ତାର କଲାଣି କରୋନା

22/07/2020 at 8:25 PM

ବାଲିପାଟଣା୨୨/୭: ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ଜଟିଳ ରହିଛି। ଏହାସହ   ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠରେ କରୋନା ଧୀରେ ଧୀରେ କାୟା ବିସ୍ତାର କଲାଣି କରୋନା।  ଦୁଇ ଦିନରେ ୫ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେଣି ।  ବାଳକାଟି ବସନ୍ତପେଡ଼ି ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର୍ ।  କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ସେ କୋଲ୍‌କାତାରୁ ଫେରି ହୋମ୍ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଥଣ୍ଡା, କାଶ, ଜ୍ଵର ଭଳି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଇଛି । ଟେଷ୍ଟ ପରେ ତାଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ୍‌ ଆସିଛି । ତାଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ କୁ ପଠାଯାଇଛି । ଏହା ସହ ତିନୋଟି  ପରିବାରଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ଵାରେନଣ୍ଟାଇନ୍ ରେ ରଖିଛି ପ୍ରଶାସନ ।

ବାଲିଅନ୍ତା ଯଶୁଆପୁର ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା କରୋନା ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।ସେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ (ପୋଲିସ୍ ) ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ଗତକାଲି ବଇଁଚୁଆ ଗ୍ରାମରେ ଦମ୍ପତ୍ତି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ।

ସଂକ୍ରମଣକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ବାଲିଅନ୍ତା ବ୍ଲକ ପୁରଣ ପଧାନ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ପଞ୍ଚାୟତ ରୋଡ୍ ଠାରେ ଏକ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ଦୃତ ଗତିରେ ନିର୍ମାଣ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ୧୫ଟି ଆଇ.ସି.ୟୁ ସହ ମୋଟ୍ ୧୪୧ଟି ବେଡ୍ ରହିବ ।

   Related Posts